Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë të ndryshme për Makina | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë të ndryshme për makinën tuaj. Gjeni pjesë për makina të ndryshme si: Mercedes-Benz, Toyota, BMW, Polo, Opel, Smart, Ford, Golf, Audi dhe marka tjera.


Shikoni njoftime në qytetet si: Tiranë, Durrës, Fier, Maminas, dhe gjithë Shqipërinë.


Blini dhe shisni gjithçka për makina. Shisni pjesë të ndryshme për makina nga markat më ndryshme në Merrjep.al. Krijoni njoftime shpejtë dhe lehtë, poashtu në mënyrë efektive gjeni blerësin potencial të produktit në shitje.


Gjeni gjithçka që ju nevojitet në mesin e mijëra njoftimeve me çmime konkurruese në treg.Sot 02:24 Të tjera  ·  Tiranë

Pjese per mercedes benz

Shitësit të Besuar
Sot 02:24 Të tjera  ·  Tiranë

ML 2013 per pjese kembimi

Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Të tjera  ·  Tiranë

pjes

Shitësit të Besuar
Sot 01:57 Të tjera  ·  Tiranë

(Shitur)Shitet timon 211 evo

40 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 00:14 Të tjera  ·  Shkodër

Stopa golfi 6

15 000 LEK

Dje 23:57 Të tjera  ·  Berat

Shiten te gjitha pjeset e kembimit te ardhura nga italia.

5 000 EUR

Dje 23:22 Të tjera  ·  Tiranë

Kroskot per A6 C7 2012

350 LEK

Dje 18:35 Të tjera  ·  Durrës

TAPETE MAKINASH (RROBE) AUTO NERJON 1

Dje 17:30 Të tjera  ·  Elbasan

Pjes fiat bravo

140 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:24 Të tjera  ·  Fier

Shes 3 bileta shqiperi - itali

700 EUR

Dje 17:01 Të tjera  ·  Durrës

Gjenerator

Dje 16:26 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Grup Timoni Mercedes B200, viti 2006

15 000 LEK

Dje 16:18 Të tjera  ·  Fier

Navigator Mercedes Benz 211

7 000 LEK

Dje 15:53 Të tjera  ·  Tiranë

TIMON AUDI ME NGROHJE A6/A7/A8/Q5/Q7

150 EUR

Dje 15:33 Të tjera  ·  Shkodër

Susta sportive w124

100 EUR

Dje 15:32 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

sensor parkimi

125 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:18 Të tjera  ·  Tiranë

EGR VW Jetta

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:07 Të tjera  ·  Fier

Shitet pasqyre W204 dhe W212

120 EUR

Dje 13:25 Të tjera  ·  Shkodër

Testat per w212

Dje 13:23 Të tjera  ·  Shkodër

Timon Benci

Dje 13:22 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

RADIATOR UJI MAHLE

127 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:08 Të tjera  ·  Korçë

Shes Kamio per golf 5 4x4

460 EUR

Dje 12:30 Të tjera  ·  Shkodër

Xhama te zi w124

Dje 12:17 Të tjera  ·  Elbasan

PEUGEOT PARTNER PJESE KEMBIMI TE #

Dje 11:52 Të tjera  ·  Tiranë

Timon Mercedes-Benz W212

50 EUR

Dje 11:35 Të tjera  ·  Tiranë

Paket kamjo benzi 500 benzin

250 EUR

Dje 11:11 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer

Dje 09:48 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

Set Rripi Dinamo

82 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:04 Të tjera  ·  Tiranë

Vw Beetle 1.9 nafte per pjes

1 EUR

Dje 09:02 Të tjera  ·  Tiranë

Motorr tuaregu 3.0 nafte i 2008 super gjendje

1 EUR

Dje 09:00 Të tjera  ·  Tiranë

Pjese per golf 7 1.6 nafte kamje automat

1 EUR

Dje 09:00 Të tjera  ·  Tiranë

Amortizator ajri per 211 dhe cls

1 EUR

Dje 08:59 Të tjera  ·  Tiranë

Pjese per Touareg 3.0 nafte

1 LEK

Dje 08:32 Të tjera  ·  Tiranë

Fener Beverly 500 2007

Dje 08:11 Të tjera  ·  Tiranë

Skaner per problemet e makines

20 LEK

Dje 07:50 Auto sallon Të tjera  ·  Berat

Parakolp Audi A7 viti 2013

400 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 07:19 Të tjera  ·  Kavajë

SHITET TIMON GOLF 7

170 EUR

Dje 05:30 Të tjera  ·  Tiranë

Shala origjinale gjermane 50 euro

50 EUR


Dëshironi të ndërroni ndonjë pjesë të makinës tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për pjesë të ndryshme të makinës vetëm në MerrJep.al. Blej dhe shit pjesë të makinës në tregun më të madh online në Shqipëri.


Pjesë të ndryshme për makinën tuaj


Gjej gjithçka të nevojshme për makina në një vend. Shikoni njoftimet për pjesë të ndryshme si: Fener, stopa, motor, tapiceri, kambio, impjant gazi, amortizator, sendilje, parakolp, mbrapakolp dhe shumë pjesë tjera me çmimet të arsyeshme.


Blej pjesë për makina dhe bëje makinën tënde të duket si e re!


Shisni Pjesë të ndryshme për makina


Keni pjesë të ndryshme për makina? Edhe nëse pjesët janë të përdorura, ju mund ti shisni ato me çmim të mirë, në vend që t'i hidhni ato. Krijoni njoftime në Merrjep.al dhe shisni pjesë të ndryshme për makina të markave të ndryshme.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione