Blej Depo në Shitje apo me Qera | Njoftimet në Shqipëri

Gjej depo të ndryshme në shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.

14 Sht 12:49 ,

Magazina me qera

1 LEK / muaj

14 Sht 12:09 ,

magazinë

09 Sht 17:10 ,

Magazine

100 EUR / muaj

03 Sht 16:33 ,

Magazine

300 000 LEK / muaj

Kërkoni për depo në shitje apo me qera? Merr\jep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.

Blej Depo në shitje apo me qera në MerrJep.al

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo në shitje apom e qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.

Shit Depo në MerrJep.al

Keni depo të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine  shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.
Në fillim