Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Depo në Shitje apo me Qera | Njoftimet në Shqipëri


Gjej depo të ndryshme në shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.11 Shk 10:36 ,

OKAZION Kapanon / Magazine OKAZION

160 000 EUR Çmimi me zbritje

01 Shk 02:01 ,

magazin me qera

450 EUR / muaj

31 Jan 22:18 ,

magazin me qera

450 EUR / muaj

13 Jan 15:49 ,

Vaska

1 EUR

10 Jan 22:53 ,

magazine

30 Dhj 17:35 ,

Magazinë

100 LEK

26 Dhj 04:38 ,

Kapanon

10 000 EUR

27 Nën 09:15 ,

Magazine me qera

25 000 LEK / muaj

23 Nën 13:15 ,

Okazion!! Jepet me Qera

1 500 EUR / muaj

18 Nën 20:55 ,

JEPET ME QERA KAPANON 1200m2!!! OKAZION

2 500 EUR / muaj

05 Nën 21:34 ,

Depozita gazi

1 000 EUR

02 Tet 10:01 ,

Shitet ose me qira

450 000 EUR

28 Sht 12:03 ,

Shitet Obiekti

65 000 EUR

14 Sht 12:49 ,

Magazina me qera

1 LEK / muaj


Kërkoni për depo në shitje apo me qera? Merr\jep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Depo në shitje apo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo në shitje apom e qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Shit Depo në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione