Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Depo në Shitje apo me Qera | Njoftimet në Shqipëri


Gjej depo të ndryshme në shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.05 Pri 16:53 ,

Qera,Kapanon,Autostrada Tiranë -Durrës

2 500 EUR / muaj

05 Pri 16:42 ,

Shitet, Garazhd 1000m2

400 000 EUR

30 Mar 17:02 ,

Jepet me qera ambjent

400 LEK / muaj

30 Mar 10:38 ,

skdx

1 000 LEK

25 Mar 21:30 ,

Magazine

800 EUR / muaj

16 Mar 16:09 ,

Magazinë me qera

600 LEK / muaj

01 Mar 13:50 ,

Shitet kapanon L.14 ne shkozet

550 000 EUR

16 Shk 17:20 ,

Jepet zyre okazion

20 000 LEK / muaj

11 Shk 10:36 ,

OKAZION Kapanon / Magazine OKAZION

160 000 EUR Çmimi me zbritje

01 Shk 02:01 ,

magazin me qera

450 EUR / muaj

31 Jan 22:18 ,

magazin me qera

450 EUR / muaj


Kërkoni për depo në shitje apo me qera? Merr\jep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Depo në shitje apo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo në shitje apom e qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Shit Depo në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione