Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Depo në Shitje apo me Qera | Njoftimet në Shqipëri


Gjej depo të ndryshme në shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.23 Shk 20:00 ,

Magazine ne rrugen dytesore kashar

1 LEK / muaj

18 Tet 16:38 ,

Paisje restorant piceri

1 LEK

14 Sht 12:49 ,

Magazina me qera

1 LEK / muaj

23 Korr 16:24 ,

Magazine e mbuluar okazion

1 LEK / muaj

10 Sht 22:55 ,

Jepet me qera kapanoni

1 LEK / muaj

29 Tet 13:07 ,

Shes Magazine

1 LEK

03 Dhj 19:19 ,

Kapanon

1 LEK

01 Sht 21:23 ,

Objekt ne Gramsh

30 Dhj 17:35 ,

Magazinë

100 LEK

30 Nën 08:17 ,

Kapanon

100 LEK / muaj

13 Korr 20:37 ,

Magazin ne Tirane

120 LEK

13 Jan 15:49 ,

Vaska

1 EUR

11 Nën 11:30 ,

Ambiente biznesi.

1 EUR / muaj

15 Mar 18:35 ,

jepet me qera

1 EUR / muaj

18 Shk 12:37 ,

Magazine me qira

1 EUR / muaj

05 Korr 00:11 ,

magazine me qera

170 LEK / muaj

27 Gush 15:04 ,

MAGAZINE ME QERA

200 LEK

17 Maj 10:05 ,

Jepet me qera ambjent 170 ne babrru

200 LEK / muaj

09 Maj 10:32 ,

magazine

250 LEK / muaj

06 Sht 17:40 ,

Jepet magazin me qera

250 LEK / muaj

25 Nën 10:26 ,

Mullet

300 LEK / muaj


Kërkoni për depo në shitje apo me qera? Merr\jep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Depo në shitje apo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo në shitje apom e qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Shit Depo në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione