Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Depo në Shitje apo me Qera | Njoftimet në Shqipëri


Gjej depo të ndryshme në shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.29 Nën 12:06 ,

Jepet me Qera Magazine,Sauk, 1 100 euro

1 100 EUR / muaj

26 Nën 19:46 ,

Magazine, Qera, 300m2 prane Top Channel

1 000 EUR / muaj

25 Nën 11:45 ,

Ambjente

3 000 EUR / muaj

21 Nën 11:05 ,

Jepet me qira

1 000 EUR

19 Nën 12:24 ,

Jepet me qira

20 000 LEK / muaj

18 Nën 08:36 ,

Jepet me qera ambient pune ase magazin

400 LEK / muaj

10 Nën 11:48 ,

Magazine me Qera

1 150 EUR /

08 Nën 12:57 ,

Magazine per qira

800 EUR / muaj

04 Nën 18:39 ,

Qera magazina Qender Durres

150 EUR / muaj

25 Tet 21:35 ,

Ambient biznesi

150 000 EUR

24 Tet 12:28 ,

Maliq sovjan

500 EUR / muaj

18 Tet 20:01 ,

Shitet magazine

15 000 000 LEK

18 Tet 16:38 ,

Paisje restorant piceri

1 LEK

11 Tet 22:35 ,

Kapanon me qera

500 LEK / muaj


Kërkoni për depo në shitje apo me qera? Merr\jep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Depo në shitje apo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo në shitje apom e qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera apo në shitje, magazine me qera apo në shitje, kapanon me qera apo në shitje, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Shit Depo në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione