Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 16:46
Linku:
,

VW CADDY LIFE 1.9 TDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:51
Linku:
,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 16:35 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

FORD FOCUS 1.7NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 ,

MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

E350 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 ,

BMW SERIA 3 , 2.0 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 ,

Nissan Cabstar 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Ford Focus C-Max

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

Shitet golf 4 super ne gjendje 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00 ,

Toyota Yaris 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:00 ,

Mercedes Benz E 350

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Fokus 1.6 naft viti 2006 super gjendje letrat paguara

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:53 ,

Evo 280cdi viti 06 super gjendje na zvicra munci ndrimi

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:52 ,

Volkswagen Caddy

3 915 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:52 ,

Okazion ne bulevardin kryesor 2+1!!!

39 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:50 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz✅

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Focus Gaz+ benzin viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 Dyqani ,

✅Volkswagen Caddy ✅

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Dyqani ,

✅Nissan Note✅

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:48 Dyqani ,

����BMW 116����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Dyqani ,

✅Ford-Fiesta✅

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Audi A4 Avant 3.0 Tdi 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:40 ,

Mercedes Eclas 220, Viti 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

����OKAZION OPEL MERIVA 2008 BENZIN GAZ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

Mercedes Benz GLK

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:40 ,

okazia! 65000 per 80 m2!!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 15:37 ,

C 220 cdi krah anglez

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:37 ,

Skoda Fabia

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:37 ,

Fiat Punto

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:36 ,

Volkswagen Touran

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 ,

Vile ne shitje, Vlore

1 100 000 EUR

Sot 15:24 ,

Shitet apartamenti

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:24 ,

Shitet apartamenti

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:24 ,

Shitet apartamenti

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:24 ,

Shitet apartamenti

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:24 ,

Shitet apartamenti

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:24 ,

Arsye emigrimi.

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione