Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambienti të Ndryshme Biznesi në Shitje apo me Qera


Blej ambiente të ndryshme biznesore në shitje apo me qera. Shiko njoftimet në MerrJep.al për ambiente të ndryshme si depo, magazina, kapanone, lokale, inventar, industri, puntori të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.02 Tet 15:40
Linku:
Të tjera , Tiranë

Jepet Ambient Me Qira

30 000 LEK / muaj

Dje 17:05
Linku:
Të tjera , Tiranë

Jepet me qera hotel 3000m2 !

20 000 EUR / muaj


Sot 00:48 Të tjera , Durrës

Shitet Ambient Biznesi

1 250 EUR

Dje 23:57 Të tjera , Tiranë

Shitet/Qera, Hotel, Spille, Kavajë.

3 000 000 EUR

Dje 23:57 Të tjera , Tiranë

QERA , KAPANON , PRANE TEG ,TIRANE

5 000 EUR / muaj

Dje 23:45 Të tjera , Tiranë

Shitet Biznes (Beauty Salon)

30 000 EUR

Dje 21:46 Të tjera , Tiranë

VORE JEPET ME QERA KAPANON

Dje 19:10 Të tjera , Tiranë

Jepet me Qera Lavazh

50 000 LEK

Dje 19:10 Të tjera , Elbasan

Kredi investimi

Dje 19:10 Të tjera , Tiranë

OKAZION 115.000 € diks pak

115 EUR

Dje 19:07 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera-Astir

30 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 18:10 Të tjera , Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza e Re. PARK34298

78 000 EUR

Dje 18:09 Të tjera , Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga 5 Maji, Tiranë. AL34352

121 420 EUR

Dje 18:09 Të tjera , Tiranë

Shitet, Lokal, Yzberisht, Tiranë. PRI33736

120 000 EUR

Dje 18:04 Të tjera , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi I Kavajes, Durres

1 650 000 EUR

Dje 17:56 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA STUDIO NE DURRES!

240 EUR / muaj

Dje 17:54 Të tjera , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VOLLGA !

400 000 EUR

Dje 17:53 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER DURRES!

400 EUR / muaj

Dje 17:42 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE PRANE BLUE STAR !

1 100 EUR / muaj

Dje 17:38 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT NE SHKOZET,DURRES!!!

400 EUR / muaj

Dje 17:20 Të tjera , Durrës

Shitet Biznes, Bar-Restorant, Piceri, Gjiri i Lalzit.

200 000 EUR

Dje 17:18 Të tjera , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi i Kavajes, Durres

1 650 000 EUR

Dje 17:16 Të tjera , Durrës

SHESIM BAR RESTORANT ‘NE CURRILA DURRES!!!

999 000 EUR

Dje 17:11 Të tjera , Durrës

SHITET AMBJENT BIZNESI VIJA E PARE ME DETIN NE PLAZH!

500 000 EUR


Jeni duke kërkuar për ambiente të ndryshme biznesore? Gjej njoftime në MerrJep.al për ambiente të ndryshme për funksione të ndryshme biznesore. Shiko njoftimet për ambiente biznesi në shitje apo me qera me ofertat më të mira.


Blej Ambiente Biznesi në shitje apo me qera


Kërko njoftime në Merrjep.aldhe gjej ambiente të ndryshme biznesi për funksione të ndryshme. Shiko njoftimet depo, magazina, kapanone, lokale, inventar, industri, puntori të ndryshme, punishte, ambiente picerie, lokale fast food, magazine me qera, depo me qera, kapanone me qera, godine biznesi, bodrume, magazin ne shitje, lokal ne shitje, dhe shumë ambiente biznesi të tjera në shitje apo me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për ambiente biznesi të ndryshme.


Shit Ambiente biznesi të ndryshme në Merrjep.al


Nëse keni objekte biznesi të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione