Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 476485
Elektronika , 98479
Vendbanime , 89293
Të tjera , 28204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:28
Linku:
,

E class E220 2017 Full Option Okazion

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:16
Linku:
,

Mercedes s class amg

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 18:39
Linku:
,

Super okazion OPEL ASTRA 1.3 nafte

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES BENZ �� 125.000 Lekë

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12
Linku:
,

Range Rover Evoque 2.2Naft SD4 E Ardhur Nga Gjermania

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 23:47 ,

Ne Bllok, Jepet me Qera Apartament 1+1 teper Cilesor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:47 ,

Tek Sheshi Willson (Mes Liqenit Dhe Bllokut) 2+1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:47 ,

Penthouse Unik Dhe I Paperseritshem Ne Tirane

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 23:47 ,

3+1 me 2 Ballkone dhe Tualete (Komuna e Parisit) *130 m2*

405 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 23:47 ,

Kombinimi Perfekt i Modernes dhe Luksit, 2+1+2WC

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 23:46 ,

ML 350 BLUTEC 2011 SUPER FULL SAPO ARDHUR ME DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:46 ,

E5.5 AMG V8 PANORAM 2011 SUPER FULL DOGAN E PAGUAR NDRROHET

14 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46 ,

1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite Qetesi

39 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 23:46 ,

Okazion per pak dite

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

ML 350 BLUTEC 2011 SUPER FULL SAPO ARDHUR ME DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz b class

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:46 ,

Smart

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:45 ,

Ne Bllok - Apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione