Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 476485
Elektronika , 98479
Vendbanime , 89293
Të tjera , 28204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 21:03
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz Avangard

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:56 ,

Mercedes-Benz E-klase blue-eficency 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 ,

BMV SERIA 5. 3.O NAFTE. AUTOMAT. M/ NDRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

Passat-cc 2.0 Nafte automat viti 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:56 ,

Ford Fokus benzin Gaz

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

VW Passat 1.9

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:56 ,

C 200 Avangard AMG

6 705 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:54 ,

Smart 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:54 ,

Shitet shtepi me 1300 m2 toke me hipotek ne PLAZH DURRES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 23:53 ,

Shitet Apartament 120 m2 ne golem

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 23:51 ,

Volkswagen Passat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:51 ,

Peugeot 407/2.0 Hdi/Automatik/

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

FORD FUZION. VITI 2005. 1.4 NAFTE. TITANIUM

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Bmw seria 5 panoramik

4 320 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 ,

BEETLE DHE MINI. TE DYJA 9000 EUR. DHE NDROEN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:50 ,

WOLSWAGEN BETLE. VITI 1974. 1.2 BENXIN

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 ,

BMV SERIA 5. 530 DIZEL. AUTOMAT. MUND NDRIMI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 ,

WOLSWAGEN GOLF 5. VITI 2005. 1.9 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

MERCEDES BENC . VITI 2008 220 CDI. MUN/ NDRIMI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48
Linku:
,

Golf

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 ,

Super Okazion Ne 21 Dhjetori

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 23:47 ,

Ne Bllok, Jepet me Qera Apartament 1+1 teper Cilesor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione