Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Fier

�� ��SHITET SHTËPI PRIVATE TE VIJA E NGJALËS,FIER

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 18:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 100% Gaz 2016

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6

135 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

Okazion Volvo XC90 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Shitet benz E 250 ne gjendje shum te mir

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C200 kompresor 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 1.6 Naftë 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Shitet benz c klas

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ E 220 NAFTE AUTOMAT ��������������������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1.9. NAFTE. SUPER. SUPER

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. E. 220 NAFTE. AUTOMATIK SUPER

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. C 2200 NAFTE. AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

TOYOTA. AURIS. 1.4. NAFTE. 2009. SUPER

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

RANGE. ROVER VOGUE SDV 8. 4.4 NAFTE. SUPER

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:21 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

SHITET FIAT BRAVO 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Apartamente  ·  Fier

Apartamente ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

80 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 19:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 OKAZZION

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Okazion Mercedes Benz CLS 350 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:06 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault Kangoo 1.5 nafte 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:06 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

Caddy gas benzinë

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Fier

Ekrane Dvd

130 EUR

Sot 18:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Fier

�� ��SHITET SHTËPI PRIVATE TE VIJA E NGJALËS,FIER

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 18:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Passat 2014 2.0 TDI Full Option

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET FUGON SPRINTER

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
Sot 18:46 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Okazion 8599 euro

8 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione