Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:00
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 2014 vetem Gaz

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:02
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Class

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 04:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 50TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Dje 22:41 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Fier

OKAAZION SHITET FABRIK MIELLI

11 LEK

Dje 22:41 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Fier

SKODA ROMSTER����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

���� Mercedes Benz C200 Kompressor Benzin Gas ����

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

���� Mercedes Benz C200 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

SHITET AUDI A8 L ( LUNGO )

20 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 S-LINE 3.0 TDI VITI 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz C189 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Fier

Mitsubishi colt 1.3 ����

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Benz a clas automatike

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Fier

FORD RANGER XL LIMITED 15 ZVICRA CH

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VOLKSWAGEN GOLF6+ 1.6 TDI ZVICRA CH

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Fier

TOYOTA HILUX 2.5 D4D 11 ZVICRA CH

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

RANGE ROVER SPORT VITI 2012 NAFTE 3.0

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fier

AUDI Q3 2.0 TDI 2015 FULL

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Fier

DODGE JOURNEY 2.0 R/T

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4D5 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

SHITET VW PASSAT

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Fier

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

SHITET FORD GALAXY 6+1, BENZIN +GAS

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:36 Shtëpi  ·  Fier

Okazion!! Shitet vila 2 kate ne Fier

135 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi A5 2.0 Tdi Quattro S-line sportback

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:25 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Fier

Audi A2 1.4 TDI ����2005

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:22 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Fier

Audi A2 1.4 Naftë ����2005

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione