Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION! Volvo S60 Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

8 999 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 50TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 14:51
Linku:
Të tjera  ·  Fier

Ballon per qese LDPE,LLDPE

18 000 EUR

Sot 06:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

SHITET APARTAMENT 1+1+BLK NE QENDER TE FIERIT 50.000 EURO

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar

Dje 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedez benz

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:52 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fier

Skoda Fabia

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Fier

Mercedes Benz A200 CDI Avantgarde Panorama

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:19 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Fier

Citroen xsara

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 VITI 2016 BENZINE 3.0

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE 350d AMG LINE 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 TDI Kambio Automatike Europe

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A180 CDI Elegance Kambio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:40 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

VW TIGUAN R -LINE VITI 2019

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S5  ·  Fier

AUDI S5 Viti 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 TDI VITI 2012 S-LINE

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Fier

Mercedes Benz S-class viti 2010

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

Range Rover Vogue Autobiography

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Fier

PORSCHE PANAMERA S Viti 2013

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 viti 2019 3xs line

43 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 S-LINE 3.0 TFSI

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI S7 VITI 2013

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 220 viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:49 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Fier

PORSCHE MACAN S viti 2015

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Apartamente  ·  Fier

Apartamente ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

80 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 18:37
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes b 250 2.0 benzin full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE Night Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

SHITET FORD FOCUS

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

BENZ E 220 CDI AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ B200 Face Lift Viti 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ GLC 220 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 VITI 2017 Nafte

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:42 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW SERIA 5 VITI 2016 NAFTE 3.0

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220 CDI EVO 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:56 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

!!OKAZION!!AUDI Q7

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI RSQ8.R21

Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI RS6 NUMER 18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W 204 R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG REXHINA R19

1 300 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI A6 ORGJINAL R18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE GOLFI 5 R18

550 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione