Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE

183 540 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 01:39 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.6 BENZIN GAZ 2008

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN ME 7 VENDE 2010 ZVICRA

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN 2012 ME 7 VENDE ZVICRA

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT LUXURY FULL OPTIONS ZVICRA

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ZVICRA NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA CAMRY AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2014 NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION MANUAL 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 180 CDI AVANGARD AUTOMAT 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA FULL OPTIONS

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFTE 2014 ME 9 VENDE ZVICRA

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFT ZVICRA 2009

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ME DOGAN

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN JUMPY 2.0 BENZIN GAZ 2009 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina , Tiranë

ML350

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:16 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Passat 2.0 Automat 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

shitet ose ndrrohet cls 2016 400 benzin biturbo 26.500 euro

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:04 Makina dhe Vegla , Tiranë

Syzator me 3 fije juki

20 000 LEK

Online
Sot 01:01
Linku:
Makina , Tiranë

Hyundai Tucson

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 Makina , Tiranë

AUDI A6 S-line

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet 14 Pro Max 256 Gb

949 EUR

Sot 00:15 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:14 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi per shitje

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Golf 6 automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione