Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh Iliria, Durres

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

♦️Shitet GLE 350 nafte viti 2016

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:59 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Durrës

Shitet Toyota Avensis 2.2 nafte viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

⚜️SHITET MERCEDEZ BENZ A200CDI⚜️

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Punto 1.3 nafte viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

⚜️SHITET MERCEDEZ BENZ A200CDI ⚜️

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

⚜️SHITET AUDI A6 4.0TDI MATRIX PREMIUM⚜️

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI - 2009 - KAMBIO MANUALE - AVANGARDE ❌

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1, Mali i robit, 50 m larg detit

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:55 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌ FORD FUSION + 1.4 NAFTE - 2010 - KAMBIO MANUALE ❌

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

❌ B CLASS 180 CDI - 2013 - AUTOMATIKE - Kamera - DISTRONIC ❌

8 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI ( Nafte ) - 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C 220 CDI - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

❌VW GOLF+ 2.0 NAFTE - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - FUL OPTION❌

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY 1.9 NAFTE - 2010 - Kambio MANUALE - 5 VENDE❌

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY 1.6 NAFTE - 2011 - KAMBIO MANUALE ❌

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

❌ TOYOTA RAV4 - 2.2 Nafte D4D - 2012 - KAMBIO MANUALE❌

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.6 NAFTE - MODEL 2012 - KAMBIO MANUALE -5 VENDE❌

8 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

❌ VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - 2013 - KAMBIO MANUALE - 7 VENDE ❌

11 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1, "Rrota e Kuqe", Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, ne Vollga, Durres

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Të tjera  ·  Durrës

Neroli Eau de Parfum 100ML Per MESHKUJ

55 LEK

Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Shkembi Kavajes, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Durrës

Qera, Kapanon, Nishtulla, Durres

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, ne Currila, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Ish Rajoni , Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Ish Rajoni, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione