Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 476485
Elektronika , 98479
Vendbanime , 89293
Të tjera , 28204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUSION

230 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 17:09
Linku:
,

Shitet bmw 320 d e sapo ardhur

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:33
Linku:
,

Porsche Panamera Disel -12 Supergjendje

35 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Land Rovelr Free Lander

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:24 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:22 ,

Vokswagen Golf 5 ♦️Okazion♦️

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

Fiat Bravo Benzin+Gaz ♦️Çmim i Diskutueshëm♦️

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:21 ,

2+1+2WC+Garderobe+Lavanderi, 100% i Ri i Investuar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 00:21 ,

Me Pamje Nga Liqeni, Apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:20 ,

Toyota RAV-4 2.2 Naft D-CAT

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Mercedes-Benz E220 CDI (w211) Elegance 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

New* 2+1+2wc (ose 3+1) OPEN SPACE -(Kom e Parisit)

168 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 00:20 ,

VW Touran Highline Full . Super makine

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:19 ,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 00:19 ,

Bmw e30

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:17 ,

Apartament Premium, 2+1+Ballkon + 2WC- Pazari i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:17 ,

Unik: Penthouse 2+1+Verande me Pamje Panoramike

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:16 ,

Luks, Komoditet, Cilesi Absolute - 2+1

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:16 ,

SHITET MERCEDES-BENZ VANEO 1.7 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

Benz 1800 cc benzine automat 2005 Tirane 0694760035

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

E clas

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:15 ,

//OKAZIONN TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 6 MARSHE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:15 ,

SHITET

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 ,

CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENJDE PERFEKTE����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:14 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2006 192.000 KM����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:14 ,

C300 AMG Panoram 2012 Bezh super full option

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:14 ,

Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:13 ,

Mercedes V-Class 250 Bluetec

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:12 ,

Shitet-nderrohet/Land Rover Freelander

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione