Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Dyqane apo Trafika në shitje apo me qera


Gjej dyqane dhe trafika të ndryshme në shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për dyqane me qera, ambiente biznesi, ambient komercial, ambiente lokali, ambiente piceria, dhe shumë të tjerë në shitje apo me qera. Kërko njoftime dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.
Sot 21:09 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Dyqani okazion

70 000 EUR

Sot 20:26 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Rr, Kavajes

155 000 EUR

Sot 20:24 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent ne Allias 150m

1 200 EUR / muaj

Sot 20:24 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent 5 Katesh ne Kinstudio

7 000 EUR / muaj

Sot 20:24 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Magazine ne Elbasan

300 000 EUR

Sot 20:24 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent te Blv Zogu 1

2 400 EUR / muaj

Sot 20:23 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent 100m buze Rruge

1 700 EUR / muaj

Sot 20:23 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shiten 2 Dyqane te Zogu i Zi

550 000 EUR

Sot 20:22 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te 21 Dhjetori

650 000 EUR

Sot 20:22 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan ne Laprake

155 000 EUR

Sot 20:09 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

DYQAN ME QERA 54 M2 MISTO MAME

300 EUR / muaj

Sot 18:57 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet/nderrohet dyqan Bulevardi i Ri

135 000 EUR

Sot 18:51 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Selvia

1 000 EUR / muaj

Sot 18:53 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qira, Ambient, Kompleksi Delijorgji

2 200 EUR / muaj

Sot 18:50 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet, Ambient, Myslym Shyr

100 000 EUR


Kërkoni dyqane apo trafika nëhsitje apo me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. GJej njoftime për ambiente të ndryshme biznesi në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë me ofertat më të mira.


Blej Dyqane apo Trafika në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për dyqane dhe trafika të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për q, ambiente biznesi, ambient komercial, ambiente lokali, ambiente piceria, lokale me qera, lokale, ambient për butike, lokale në Berat, lokale në Durrës, lokale në Tiranë, lokale në Elbasan, në Shkodër, në Fier dhe në Gjithë qyetet tjera te Shqipërisë. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për dyqane, trafika dhe ambiente tjera biznesi në shitje apo me qera me ofertat më të mira.


Shit Dyqane apo Trafike në MerrJep.al


Nëse keni ambiente biznesi si dyqane apo trafika që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione