Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 410650
Elektronika , 92125
Vendbanime , 74322
Të tjera , 20360
13 Gush 15:57
Linku:
,

BMW X6

18 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 11:55
Linku:
,

Mercedes Benz C200 CDI 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:54
Linku:
,

Apartament Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200

Dje 22:08 ,

Seat 1.9 TDI 2005 Shitet/Nderrohet

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 ,

Shitet makina me cmimi te arsyeshem dhe i diskutue

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:38 ,

Shitet Mercedes Benz E CLASS

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:36 ,

Dhoma Plazhi apartamenta

1 LEK / muaj

Dje 22:34 ,

kerkoj te blej makina per pjes

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim