Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambient Zyreje ne Shitje apo me Qera


Gjej ambiente zyreje ne shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera në shitje dhe me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.Sot 17:55 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qira 21 Dhjetori ne Tirane

550 EUR / muaj

Online
Sot 17:55 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient, Kodra E Diellit

1 000 EUR / muaj

Online
Sot 17:55 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Bllok

1 200 EUR / muaj

Online
Sot 17:52 Zyra , Tiranë

Zyre ne Qera Pazari Ri Tirane

500 EUR / muaj

Online
Sot 17:52 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre ne Qera Pazari Ri Tirane

500 EUR / muaj

Online
Sot 17:52 Zyra , Tiranë

Zyre me Qera Rruga e Elbasanit Tirane

2 500 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Zyra , Tiranë

Zyre me qera prane Farmacis Nr. 10 ne Tirane

550 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Zyra , Tiranë

Zyre me qira 21 Dhjetori ne Tirane

550 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi,Rruga E Elbasanit, Tiranë.

7 500 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambjent Biznesi me Qera Qender Tirane

1 100 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambent Komercial tek Kompleksi Halili ne Tirane

1 800 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera te Ministria e Jashtme ne Tirane

600 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera ne Bllok

800 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera ne Bllok

820 EUR / muaj

Online
Sot 17:51 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera ne Bllok

1 000 EUR / muaj

Online
Sot 17:48 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera prane Farmacis Nr. 10 ne Tirane

550 EUR / muaj

Online
Sot 17:48 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre per qira Bllok ne Tirane

65 000 LEK

Online
Sot 17:45 Zyra , Tiranë

Zyre me Qera Kompleksi Zirkon ne Tirane

900 EUR / muaj

Online
Sot 17:45 Zyra , Tiranë

Ambjent Biznesi me Qera Qender Tirane

1 100 EUR / muaj

Online
Sot 17:45 Zyra , Tiranë

Ambjent Komercial Me Qira Te Brryli Tirane

750 EUR / muaj

Online
Sot 17:45 Zyra , Tiranë

Zyre me Qera Farmacia 10 Tirane

600 EUR / muaj

Online
Sot 17:45 Zyra , Tiranë

Ambent Komercial tek Kompleksi Halili ne Tirane

1 800 EUR

Online
Sot 17:45 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me Qira Kompleksi Zirkon Tirane

400 EUR / muaj

Online
Sot 17:45 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me Qira Sheshi Willson Tirane

600 EUR

Online
Sot 17:45 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me Qera Stacioni i Trenit Tirane

600 EUR / muaj

Online
Sot 17:42 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me Qera Rruga e Durresit Tirane

900 EUR / muaj

Online
Sot 17:41 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qira Komuna e Parisit ne Tirane

500 EUR / muaj

Online
Sot 17:38 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre me qera tek Brryli ne Tirane

350 EUR / muaj

Online
Sot 17:34 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Zyre te Rruga e Sales,ne Bllok

169 000 EUR

Sot 17:24 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Ambient Biznesi,Zyre

250 EUR / muaj

Online
Sot 17:24 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Zyre

450 EUR / muaj

Online
Sot 17:22 Zyra , Tiranë

Qera Zyra ne Kombinat

1 000 EUR / muaj

Online
Sot 17:21 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Për Zyra, Rruga Sami Frashëri

650 EUR / muaj

Sot 17:21 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 440m

5 200 EUR / muaj

Online
Sot 17:20 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Zogu i Zi

200 000 EUR

Online
Sot 17:20 Zyra , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

205 000 EUR

Online
Sot 17:19 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Federik Shiroka

99 000 EUR

Online
Sot 17:19 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Brraka

104 000 EUR

Online
Sot 17:17 Zyra , Tiranë

Shitet biznesi Exchange + Agjensi Udhetimesh tek M. Jashtme

50 000 EUR

Sot 17:17 Zyra , Tiranë

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA ��SELVIA, RR. DIBRES

1 800 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar për ambient zyreje në shitje apo me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera apo në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje në shitje apo me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit Ambiente zyreje në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione