Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Industri dhe Puntori në Shitje dhe me Qera


Gjej ambiente, objekte, industri dhe punotri të ndryshme në shitje apo me qera. Shiko njoftimet për objekt për biznes, magazinë, kapanon, godinë, ambient biznesi, puntori, metalurgji, dhe shumë të tjera në shitje apo me qera. Gjej industri dhe puntori me ofertat më të mira.14 Pri 10:54
Linku:
Industri dhe Puntori  ·  Fier

SHITET KAPANON BETONI


Sot 02:15 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Lushnjë

Shitet godine biznesi 4 kate ne Lushnje

500 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Magazina per Qira prane TEG!

2 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Shitet Kapanon ne Vore

1 300 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:12 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Jepet me Qera, Kapanon ne Vaqarr!

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

KAPANON PRANE PRESTIGE HOME!!

4 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Magazine prane Qendres Tregetare TEG

1 700 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

MULLET, JAPIM ME QIRA KAPANON

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Kapanon per qira ne Autostraden Tirane-Durres!

3 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Magazin per shitje tek "Rruga e Kavajes

570 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Elbasan

Shesim toke dhe kapanon ne Elbasan !

300 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Industri dhe Puntori  ·  Elbasan

Ambjent për biznes me qira

300 EUR / muaj

Dje 17:27 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Durrës

SHITET AMBIENT BIZNESI NE DURRES!

599 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:23 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Durrës

SHITET AMBIENT BIZNESI NE DURRES!

599 000 EUR

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për puntori apo industri me qera apo në shitje? Gjej njoftime në MerrJep.al për ambiente të ndryshme biznesi si magazina, depo, kapanone dhe të tjera për fuksione të ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat më të mira.


Blej Industri dhe Puntori të ndryshme në Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për industri, magazina, punori, kapanon, dhe ambiente tjera për biznese të ndryshme. Shiko njoftimet për objekt për biznes, magazinë, kapanon, godinë, ambient biznesi, puntori, metalurgji, kapanon me qera, magazin me qera, godine biznesi, objekte të ndryshme, punishte, dhe shumë objekte tjera biznesore në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për industri dhe puntori të ndryshme dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Industri dhe Puntori në MerrJep.al


Posedoni Ambiente të ndryshme biznesore si indutri apo punotri të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera? Jeni në platformën e duhur, krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione