Golf 5 në Shitje | Ofertat për Makina në Shitje në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për Golf 5 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf 5 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 4, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf 5 ne shitje me ofertat me te mira.Dje 22:47
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:00
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:56
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03
Linku:
Dyqani ,

Shitet Volkswagen GOLF 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:23 Dyqani ,

GOLF 5 1.9 TDI viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

Volvagen golf 5 1.9Tdi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:21 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 Dyqani ,

GOLF 5 AUTOMAT NAFTE 2.0 SWISS AUTO U SHIT FLM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 ,

Mercedes E350 Diesel, Distronic , pronar i 2 . mega full

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Shitet Mercedes E350 mega Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:16 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:16 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:15 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:14 ,

MB 550 4Matic Superfull

14 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Vw Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:12 ,

Golf 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 ,

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:11 ,

Golf 5 Automat Gaz-benxin 1.6 i thjesht.

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:10 ,

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:10 ,

Ford Focus

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 ,

Shitet GOLF 5 1.9 Nafte 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN+GAZ 2011 super gjendjee**

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

AUDI A6 S-LINE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

#**Vw Golf 5 2.0 DIESEL Automat 05 super gjendje***

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Golf 5 i 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 Goal, 1.9 nafte, 2007, panoramik

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 ,

GOLF 5 AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2006...SAPOARDHUR

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:05 ,

Okazion golf 4 benzine+gaz me dokumenta 1 vit

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:03 ,

Shitet Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:03 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:02 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Jeni duke kërkuar për Golf 5 në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 5 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 5 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej njoftime për Golf 5 në Shitje


Kerko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf 5 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf 5, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 5 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Eksploro njoftime dhe gjej Golf 5 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf 5 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Golf 5 ne Shitje


Keni Golf 5 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf 5 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione