Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej apo shit goma dhe disqe të përdorura ose të reja | MerrJep.al


Blej goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, sidhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen goma dhe disqe që ju nevojiten.
Dje 23:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 18 Audi A3 S3 (2010)

Dje 23:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 17 Audi (PA GOMA)

200 EUR

Dje 23:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 18 Audi A3 *Origjinal*

Dje 23:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 18 Audi A3 A4 A5 A6 *S-Line*

Dje 23:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 20 Audi A8 *Origjinal*

Dje 23:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 20 Audi A6 A7 A8 *S-Model*

Dje 23:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 20 Audi A6 A7 A8 Q5 *S-Line*

Dje 23:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe 20 Audi Q5 SQ5 Q3 *S-Line*

Dje 22:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten disqe bashke me goma

280 LEK

Dje 22:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 16inch original��

350 LEK

Dje 22:58 Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

370 EUR

Dje 22:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 215/55/18Dunlop

150 LEK

Dje 22:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe GLE-ML

800 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 20

1 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe AMG

850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R17

600 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 213 AMG R18

650 EUR

Dje 22:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BBS BENZ W123 124 R17

900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE CEVROLET EQUINOKS R17 210-2015

250 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW BBS SERIJA 5 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI W240 R14

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE PASSATI CC R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 R19

850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI EVO W211 R17

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE OPELI CORSA R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF 6 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ W203 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE W205 AMG R18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF 6 R18

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 124 E500 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE S140 600 R18 BLINDI

1 400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

Shitësit të Besuar

Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat e makinës tuaj për 5 vite, atërherë është koha për bërjen e një kontrolle dhe shihni nëse gomat duhet të zëvendësohen. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat, si masë paraprake duhet të zëvendësohen me goma të reja.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Disqe të ndryshme në shitje


Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione