Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 67
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1571
Alpina , 7
Artega , 4
Audi , 19779
BAIC , 2
Bentley , 13
BMW , 13707
Bugatti , 6
Buick , 14
Cadillac , 73
Chevrolet , 531
Chrysler , 514
Citroën , 3067
Corvette , 2
Dacia , 81
Daewoo , 121
Daihatsu , 142
DeTomaso , 1
Dodge , 164
Ferrari , 6
Fiat , 7058
Ford , 19208
GMC , 30
Great Wall , 16
Grecav , 5
Honda , 519
Hummer , 58
Hyundai , 1713
Infiniti , 18
Isuzu , 71
Jaguar , 624
Jeep , 890
Kia , 685
KTM , 6
Lada , 4
Lancia , 946
Land Rover , 3497
Landwind , 2
Lexus , 35
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 63
Maserati , 18
Maybach , 3
Mazda , 747
Mercedes-Benz , 77733
MG , 17
MINI , 788
Mitsubishi , 1739
Morgan , 1
Nissan , 3179
NSU , 4
Opel , 10548
Peugeot , 4152
Piaggio , 11
Pontiac , 2
Porsche , 940
Proton , 1
Renault , 5709
Rover , 314
Saab , 204
Seat , 1954
Škoda , 1028
Smart , 1244
Spyker , 1
Ssangyong , 227
Subaru , 92
Suzuki , 633
Tata , 20
Tesla , 3
Toyota , 7689
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 40346
Volvo , 2253
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE Td6,HEAD UP DISPLAY+KAMERA FULL!!

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d XDrive ,2015,NAFTE,FULL!!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02
Linku:
Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL LUK GTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:51
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:01 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

Okazion sot

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 Makina , Fier

Pegout 207 1.4 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

Ml 350 grand edition

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Makina , Vlorë

Makine funerali

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Diesel viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Fier

Mercedes Benz E 212

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Hyundai IX35 2.0 Naft Automat

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Ford Kuga Automat

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Pogradec

Suzuki vagon shitet nderrohet motorri 1.3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Lushnjë

1.1motorri

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Berat

A class benzine-gaz 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Fiat bravo 1.9 naft manual 2007

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B 200 AUTOMATIK

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Golf V plus 1.9 naft manual

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Vlorë

Opel Corsa

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 naft automatik 2011

10 455 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

����BMW 325 benzin/gaz.����

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

ford fiesta 2007 1.6 naft manual

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione