Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 01 2024 12:54

BMW X5 35d 🔥M Packet🔥

EUR

Publikuar: Maj 01 12:54
Shikime: 10
2014 BMW X5 35d 🔥M Packet🔥
- Motorri 35 Nafte 2998cc pa takse luksi
- M Pakete brenda dhe jashte
- 190 mije km te certifikuar
- Interior lekure ngjyre kafe
- Ambient lightning
- Kamera dhe sensore parkimi
- Tavan xhami panoramik
- Fenere dhe stopa LED
- Disqe M me goma te reja
- Sedile me ngrohje dhe memorje
- xDrive 4x4

Cdo sherbim i bere e gatshme per cdo kontroll

CMIMI: 27,500€

Nr cel: 0696568888
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione