Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover Discovery ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Land rover Discovery në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Land rover Discovery në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Land rover defender, Discovery, Velar, Evoque dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej range rover ne shitje me ofertat me te mira.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.Sot 00:04 Makina , Krujë

Shitet ndrohet discover 2.5 nafte manuale me letra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:20 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 Dyqani Makina , Elbasan

Land Rover Discvery 4

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!LAND ROVER DISCOVERY 4 TD6 SE 2.7 NAFT

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Facelift 3.0 TDV6 HSE

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Land rover Discovery Premium luxury 3.0 Biturbo

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 14:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Dyqani Makina , Vlorë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT �� AUTO PENTA ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:59 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:29 Makina , Shkodër

Land Rover discover

7 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 11:51 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Makina , Pogradec

Ose nderrohet +/- Land Rover Discovery 4 super full 2012

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Discovery

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 14.900 EURO / MUNDESI NDERRIM

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
29 Maj 22:48 Makina , Tiranë

LAND ROVER

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 20:49 Makina , Tiranë

Land rover discover

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 14:57 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE, Full Options, 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 10:49 Makina , Durrës

Land Rover Discovery•Viti 2017•Automat

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 09:31 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE Luxury 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 09:26 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover diskover 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 06:49 Dyqani Makina , Durrës

����LAND ROVER DISCOVERY 3 4x4 AUTOMAT����NDRROHET

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:30 Makina , Fier

Discovery 3

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 07:48 Makina , Elbasan

Land Rover Discover HSE 3.0 nafte automatik

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 07:48 Makina , Elbasan

Discover

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 07:48 Makina , Elbasan

Discover

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 17:58 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 10:06 Makina , Durrës

Land Rover Discovery Td5

7 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:05 Makina , Korçë

Super mjet

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
26 Maj 04:19 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 5

37 900 EUR

26 Maj 00:36 Makina , Tiranë

Land Rover TD5 4x4 me bllokazhe Discovery 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:44 Dyqani Makina , Elbasan

OFERT 13 999 EURO LAND ROVER DISCOVERY 4 OFERTE 14999

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:11 Makina , Tiranë

⁉️⁉️SUPER GJENDJE⁉️⁉️

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
24 Maj 19:42 Makina , Tiranë

SHITET NDËRROHET SUPER GJENDJE

12 500 EUR

Online
24 Maj 12:06 Makina , Tiranë

Land Rover Of Road

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 12:06 Makina , Tiranë

Land Rover

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 16:13 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVER 3 VITI PRODHIMI 2005

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 02:12 Makina , Durrës

Land Rover Range Rover Discover 4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:31 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDËRROHET ME MAKINË MË TË VOGËL

12 500 EUR

Online
19 Maj 14:23 Makina , Tiranë

Shitet

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 01:32 Makina , Tiranë

Land rover discovery

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
18 Maj 10:17 Makina , Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për Land rover Discovery në shitje? Shiko njoftimet për Land rover Discovery në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit range rover në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Land rover Discovery ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Land rover Discovery në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Land rover, defender, Discovery, Velar, Evoque, Range rover sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Land rover Discovery që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej range rover ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Land rover Discovery


Keni Land rover që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Land rover Discovery shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione