Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 70
Aixam , 47
Alfa Romeo , 1708
Alpina , 7
Artega , 2
Audi , 21967
BAIC , 16
Bentley , 16
BMW , 14832
Bugatti , 7
Buick , 14
Cadillac , 78
Chevrolet , 564
Chrysler , 532
Citroën , 3219
Corvette , 2
Dacia , 90
Daewoo , 127
Daihatsu , 151
DeTomaso , 1
Dodge , 180
Ferrari , 6
Fiat , 7493
Ford , 20204
GMC , 33
Great Wall , 15
Grecav , 6
Honda , 552
Hummer , 65
Hyundai , 1830
Infiniti , 19
Isuzu , 73
Jaguar , 650
Jeep , 943
Kia , 712
KTM , 6
Lada , 4
Lancia , 984
Land Rover , 3815
Landwind , 2
Lexus , 36
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 62
Maserati , 18
Maybach , 2
Mazda , 811
Mercedes-Benz , 82179
MG , 17
MINI , 821
Mitsubishi , 1761
Morgan , 1
Nissan , 3385
NSU , 4
Opel , 10988
Peugeot , 4360
Piaggio , 14
Pontiac , 2
Porsche , 1044
Proton , 1
Renault , 6007
Rover , 329
Saab , 208
Seat , 2100
Škoda , 1110
Smart , 1305
Spyker , 1
Ssangyong , 237
Subaru , 87
Suzuki , 674
Tata , 21
Tesla , 2
Toyota , 8335
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 43166
Volvo , 2570
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 11:50
Linku:
Makina , Shkodër

SHITET BMW X5 3.5D XDrive 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:40
Linku:
Makina , Durrës

Audi A6 3.0Tdi Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:04
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 35 Premium C7

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:08
Linku:
Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 18:02
Linku:
Makina , Tiranë

SWISS IMPORT

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:18 Makina , Durrës

GOLF 7

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

6800 Euro !!!Meredes Benz Avangrde *2010* C220 Cdi Full

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

golf 5 1.6 benzin gaz 2007 manual me dogane

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:18 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 2 viti 2004 benzine

330 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:17 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris Automat ��������

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

MB E 220/2016

31 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:17 Makina , Fier

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 DIESEL VITI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Makina , Korçë

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Makina , Durrës

����TOYOTA RAV4����

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

♦️RANGE ROVER ��Discovery Sport 2.0

19 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:17 Makina , Tiranë

Super �� Okazion �� BMW X5

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

A7-2013

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6-2015-3.0dizel����↙️

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:17 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 6-2016-QUATRO������

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:17 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Rav 4 ✅

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E270

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:16 Makina , Tiranë

Volkswagen Jetta 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:16 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C2020 Blue Tec - Viti 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:15 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:15 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:14 Makina , Vlorë

Okazion Vw Golf 7 Moto 1.6 Kambio Automat...Me dogane

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Makina , Fier

AUTOMAT-1.4 BENZINE ZVICRA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

VW Jetta 2.0 Naft 2014

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:13 Makina , Fier

AUTOMAT 1.4 BENZINE-05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC 60/

11 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:13 Makina , Tiranë

Toyota auris super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:12 Makina , Fier

2015-CITROEN 1.6-NAFTE 4800 EURO

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350/2015/4MATIC

39 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

MB GLK 220-

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015-

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:11 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione