Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 167
Alfa Romeo , 3726
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40182
BAIC , 52
Bentley , 75
BMW , 28765
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 236
Chevrolet , 1535
Chrysler , 1134
Citroën , 6770
Corvette , 34
Dacia , 237
Daewoo , 485
Daihatsu , 392
DeTomaso , 4
Dodge , 387
Ferrari , 54
Fiat , 17661
Ford , 41375
GMC , 95
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1249
Hummer , 151
Hyundai , 3854
Infiniti , 93
Isuzu , 178
Jaguar , 1270
Jeep , 1919
Kia , 1609
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2189
Land Rover , 6923
Landwind , 7
Lexus , 125
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 141
Lotus , 7
Maserati , 92
Maybach , 13
Mazda , 1705
Mercedes-Benz , 156704
MG , 112
MINI , 1732
Mitsubishi , 3926
Morgan , 8
Nissan , 6934
NSU , 8
Opel , 22957
Peugeot , 9698
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1935
Proton , 7
Renault , 13110
Rover , 668
Saab , 375
Seat , 4348
Škoda , 2402
Smart , 6623
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 170
Suzuki , 1451
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15551
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82175
Volvo , 4070
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW GOLF VII 2014 1.6 TDI

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford S Max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:07
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 TURBO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

SHITET BMW X6

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Vlorë

Reno scenic 1.9 nafte 6+1 marsha

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

Ford Focus

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Volvo xc 60

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ C300 LOOK AMG

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

BLEJ MAKIN

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

SHITET GOLF 6 AUTOMAT

6 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MOTOR 2.2

9 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Bmv X3

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:17 Makina , Shkodër

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:17 Makina , Durrës

CLS 320

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Durrës

RENAULT KOLEOS

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:16 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Makina , Fier

Bmw seria5 F10

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Benz E220 Amg Line Fabrik Full option Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz nga Fabrika e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

Kia Sportage 1.7 Nafte 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Audi A4 Avant 2.0 TDI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Maserati Ghibli

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Sot 11:16 Makina , Durrës

Cclas 200 EVO 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:16 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 Makina , Lezhë

Mersedes

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASAT 2015 NAFT AUTOMAT full

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class 220d amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:15 Makina , Elbasan

Fusion 1.4 Naft Super Gjendje

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione