Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 88
Aixam , 52
Alfa Romeo , 1674
Alpina , 16
Artega , 18
Audi , 16318
BAIC , 4
Bentley , 31
BMW , 12870
Bugatti , 8
Buick , 16
Cadillac , 96
Chevrolet , 764
Chrysler , 618
Citroën , 3069
Corvette , 11
Dacia , 116
Daewoo , 235
Daihatsu , 124
Dodge , 136
Ferrari , 17
Fiat , 7400
Ford , 18350
GMC , 45
Great Wall , 28
Grecav , 2
Honda , 507
Hummer , 81
Hyundai , 1770
Infiniti , 44
Isuzu , 90
Jaguar , 657
Jeep , 827
Kia , 810
KTM , 16
Lada , 19
Lancia , 1034
Land Rover , 2926
Landwind , 3
Lexus , 48
Ligier , 2
Lincoln , 73
Lotus , 3
Maserati , 37
Maybach , 5
Mazda , 772
Mercedes-Benz , 74662
MG , 60
MINI , 836
Mitsubishi , 1920
Morgan , 1
Nissan , 3180
NSU , 2
Opel , 10127
Peugeot , 4499
Piaggio , 44
Pontiac , 8
Porsche , 1001
Proton , 1
Renault , 6213
Rover , 350
Saab , 200
Seat , 1937
Škoda , 1168
Smart , 3034
Spyker , 2
Ssangyong , 255
Subaru , 77
Suzuki , 599
Talbot , 2
Tata , 50
Toyota , 6625
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 3
VW Volkswagen , 34821
Volvo , 1630
Wartburg , 3
Wiesmann , 4
Yugo , 9
Zastava , 11

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 14:11
Linku:
,

Mercedes benz C250 76000 km ����

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 10:51
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-benz C-class

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 14:55
Linku:
,

Kia K7 The Prestige 3.0 LPG

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 21:02
Linku:
,

GOLF GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43
Linku:
,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:13 ,

AUDI A4 2.5 2004 AUTOMAT (SUPER GJENDJE) KABRIO/SALLON I KUQ

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:13 ,

BMW SERIA 1 2008 1.8naft (SUPER GJENDJE)

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

C CLASS 220naft AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE) ✔OKAZION✔

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:13 ,

✅ Mercedes Benz B-Class , 2008 , Automat ✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:13 ,

AUDI A4 QUATTRO ,2.0 L,Viti 2009 ,FULL+PASTER!

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

OKAZION ( per kesh ) S 350 Benzin + Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

✔OKAZION✔ C CLASS 220naft FULL 2010 AUTOMAT (SUPER GJENDJE)

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

SHITET BENZ AVANGARD C200 2013

13 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:13 ,

����Okazion ����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13
Linku:
,

GOLF 5 Okazion!

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

Shitet ose Ndrrohet Me Makina Automat +- Diference

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:13 ,

Polo Volkswagen 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Renault Clio 2009, 1.2 Benzine

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:13 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 4 MATIC 2012- AMG Pacet‼️

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

AUDI A6 QUATTRO S-LINE ,Viti 2011 ,FULL!!!

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:12
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ S 320 CDI L 4-Matic 7G-Tronic‼️

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 ,

✅ Land Rover 2006, Full extra, 2.0 TD4 ✅

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:12 ,

BMW 535 X Drive ,2013, vetem nje pronar

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI- Baxha Xhami

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:12 ,

SMART 700c KABRIO 2006 AUTOMATIK FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

2 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:12 ,

✅ Honda Accord , Automat - SUPER ✅

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:12 ,

VOLKSWAGEN TIGUAN 4 MOTION ,2011,FULL!

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Dyqani ,

Toyora Yaris 2007‼️‼️

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:12 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 ,

Mercedes Benz CLK 270 CDI

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:12 ,

C CLASS 320benzin 4x4 2006 FULL (SUPER GJENDJE) ���� AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

MERCEDES GLK 250 DESIGNO PACKAGE,107.000 km

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:12 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:12 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:12 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 ,

���� Ford Focus 1.6 Benzin Gaz ����

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:12 ,

MERCEDES BENZ C300 4 MATIC ,2012,AMG LOOK,FULL!!!

12 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:12 ,

Mercedes Benz A class 170 NAFT AUTOMAT

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione