Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 04 2024 10:03

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2016

EUR

EUR
Publikuar: Maj 04 10:03
Shikime: 37
💶 Cmimi : 16 900 euro
✅ Marka : BMW X3 XDrive
✅ Motorr : 1995 cc
✅ Lenda djegese : Nafte
✅ Viti : 2016
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 251.505 km
✅ Ngjyra : E Bardhe

⬇️ Opsionet shtese:
🔎 Full Option.Timon me ngrohje,
🔎 Start/stop keyless go,
🔎 360 kamera mbrapa+
Sensor parkimi (Para-Mbrapa),
🔎 Tavan Panorama +bagazh elektrik+xhama te zinj,
+DVD+USB+Bluetooth

📍Adresa; Auto Babos, 500 meter larg nga TOP CHANNEL —> YRSHEK perballe OKAZION ALBANIA

📞 00355697207279 => Gati per targa.

Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada-Germany-Korea
Hapur cdo dite 08:00-18:00

Adresa: 500 meter larg nga TOP CHANNEL--->YRSHEK perballe OKAZION ALBANIA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

500 meter larg nga TOP CHANNEL--->YRSHEK perballe OKAZION ALBANIA Tregoje në hartë

00355697207279

https://auto_babos

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada-Germany-Korea
Hapur cdo dite 08:00-18:00

Adresa: 500 meter larg nga TOP CHANNEL--->YRSHEK perballe OKAZION ALBANIA
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697207279

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione