Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 17
Aixam , 38
Alpina , 2
Audi , 58
BMW , 49
Bugatti , 4
Cadillac , 1
Chrysler , 3
Citroën , 6
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 26
Ford , 121
GMC , 2
Honda , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 7
Jeep , 3
Kia , 1
Lada , 1
Lancia , 5
Land Rover , 12
Lexus , 1
Ligier , 1
Mazda , 3
Mercedes-Benz , 1221
MG , 2
Mitsubishi , 16
Morgan , 1
Nissan , 14
NSU , 1
Opel , 39
Peugeot , 7
Piaggio , 1
Porsche , 1
Renault , 27
Rover , 1
Seat , 8
Škoda , 3
Smart , 2
Subaru , 1
Suzuki , 2
Toyota , 22
TVR , 1
Volvo , 35
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

14 Tet 14:46
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent AUDI A4

320 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-200 VITI 2009

1 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000

Sot 16:15 ,

OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:32 ,

Mercedes Benz Vito - 3.0 CDI V6 Automat 2007

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:23 Dyqani ,

TOYOTA LAND CRUSIER 4.2cc nafte manuale

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:05 Dyqani ,

BMW 730

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:50 ,

Mercedes-Benz furgon pasagjeresh

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:09 ,

Sllon 300 pa taks luksi 5000€

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:03 ,

VW Touran 2.0 TDI DSG (Automatik) 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:11 ,

mecedes benz E220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:16 ,

DAF Ginaf

12 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:09 ,

Sprinter 312

800 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
Sot 07:26 ,

Shes Toyota Avensis 2.0

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:01 ,

Mercedes- Benz 240

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:37 ,

Shitet Mercedes Benz,viti 2001,Automat,Nafte

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 12:49 ,

Volkswagen Passat 2001

150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:37 ,

Toyota Avensis 2002

375 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:28 ,

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 10:49 ,

AUDİ A4 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:56 ,

Sprinter 8+1

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:36 ,

Citroen Coupe DS3 1.6 Nafte e-HDI viti 2011

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 00:51 ,

Goma 265-70-16

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Tet 14:29 ,

FUGON FRIGORIFER

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
25 Tet 10:37 ,

Volkswagen sharan

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Tet 07:28 ,

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
25 Tet 06:48 ,

akuazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Tet 19:28 ,

shitet furgon 609

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Tet 21:02 ,

Mercedes Benz 199

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Tet 20:30 ,

Shitet

180 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Tet 08:03 ,

Renault Premium

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Tet 23:49 ,

Mercedez-Benc C270 CDI Avangart

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Tet 16:20 ,

MERCEDES BENZ E CLASS 200

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Tet 16:08 ,

MERCEDES BENZ E CLASS 180 BENZIN GAZ

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Tet 15:08 ,

Mercedes E220 nderrohet

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Tet 12:39 ,

OKAZION MERCEDES BENZ classe E 200 Nafte

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Tet 21:21 ,

SHITET

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Tet 21:13 ,

SHES SPRINTER 416 CDI VITI 2005 VENE 24+1

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Tet 20:53 ,

shitet benxi 220 urgjent ? ndrrohet

15 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Tet 17:07 ,

1500

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Tet 12:00 ,

AUDI A4 1.8 gas/benzine Okazjon

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Tet 21:43 ,

Motorr Betonpompe

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
20 Tet 20:45 ,

BMW 320 2.0 nafte OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Tet 16:16 ,

Karrotrec Mercedes Benz 416 cdi AUT

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Tet 17:16 ,

mercedez benz c200

220 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Tet 11:56 ,

Shes Audi A4 portobagazh

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Tet 11:29 ,

VW Crafter

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 11:22 ,

Fugon Ford

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Tet 09:48 ,

Mercedes Benz Sprinter308

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Tet 13:27 ,

Opel astra

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Tet 11:46 ,

Mercedez Benz Furgon

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Tet 20:46 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Tet 19:01 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim