Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kia Sportage ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Kia Sportage në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Kia Sportage ne shitje të ndryshëm si Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Soul dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. KIA ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Kia Sportage ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 02:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

��2009 - KIA SPORTAGE 2.0 CRDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:57 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE AUTOMATIK KLIMA 2.0 NAFTE 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE AUTOMATIK KLIMA 2.0 NAFTE 2016

12 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

"KIA SPORTAGE VITI 2013 AUTOMATIKE CC1995 NAFTE"

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

FORISTRAD 4x4 AUTOMAT OKAZION 4500€ GJENDJE PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:46 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

Kia Sportage ▫️viti 2013 1.7 crdi 116cv

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:22 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Kia Sportage 2.0 Diesel 2006

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 16:08 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Korçë

Kia Sportage ECO

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Maj 16:47 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

SUPER OKAZION - SHITET KIA−SPORTAGE 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 13:43 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

KIA SPORTAGE 2.0 Diesel Cambio Automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:21 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia sportage shitet ose ndrohet

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Maj 11:09 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Kia sportage 2013 1.7 naft

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 16:22 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE Viti Prodhimit Fund 2021 2.0 Diesel

32 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 15:50 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage full 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
17 Maj 20:10 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE FULL OPTION!OKAZION!!

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 16:41 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Kavajë

Okazion!! KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 17:35 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet Kia Sportage

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:29 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Super gjendje KIA 4x4 Benzin Gaz

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:57 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA Sportage 2.0

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 07:49 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Kukës

Shesim Pjesë kembimi për Kia Sportage 2013 2.0CRDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Kukës

PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Maj 18:46 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkodër

Kia sportage 1.7 nafte , manuale ,88.000 km

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 01:23 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

�� SHITET KIA SPORTAGE ��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 20:07 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

kia sportage 2.0 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:36 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE 4X4 QERSHOR 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:05 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage 4x4 - Nafte 2.0 manuale - Okazion

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 13:04 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia ne shtije

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 13:17 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Kia Sportage

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 23:31 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Shitet kia Sportage 2.0 2016 super full ne gjendje perfekte

15 000 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA sportage

6 200 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA sportage

6 200 EUR

16 Mar 18:12 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

OKAZION Shitet KIA Sportage

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 08:10 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet

111 111 111 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 13:14 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Okazion kia sportage

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:14 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

❗️KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 2010❗️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 14:55 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Okazion kia sportage

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 22:19 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet Kia Sportage 2013

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 10:59 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Shitet kia Sportage 2.0 2016 super full ne gjendje te perkry

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 20:45 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Shitur

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
05 Shk 10:02 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

kia sportage 2018

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 22:32 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet Kia Sportage !!!

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 23:33 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage 1.7 NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Shk 07:37 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage 1.7 NAFTE

15 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Jan 18:07 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 11:05 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia sportage 2015

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 04:55 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

Shitet KIA Sportage

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 15:59 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA Sportage 2012 Automatic 2.0 Diesel

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 15:02 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Kia Sportage SHITUR ❌❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
08 Jan 21:44 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Jeni duke kërkuar për Kia Sportage ne shitje? Shiko njoftimet për KIA ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Kia Sportage ne Shitje


Eksploro njoftimet për Kia Sportage ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Kia Sportage ne shitje nga modele te ndryshme si, Kia Sportage, Seltos, Rio, Sorento, Stinger, Optima, Souldhe shumë KIA ne shitje të tjerë Kërko Kia Sportage ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Kia Sportage


Keni Kia Sportage që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për KIA ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione