Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 240 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 240 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:41 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Sht 15:30 Makina , Fier

shitet w203 gas automat dokumetat per nje vit te paguar

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 07:35 Makina , Lushnjë

Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 22:34 Makina , Tiranë

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:33 Makina , Tiranë

SHITET SALLON W123 KOMPLET

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 22:33 Makina , Tiranë

SHITET W123 PER PJES AMERIKAN

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:33 Makina , Tiranë

SHITEN SHIRITA INOKSI TE RINJ W123

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:32 Makina , Tiranë

SHITEN SET GOMINA SET SHIRITA W123

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:32 Makina , Tiranë

OFROJM TE GJITHA PJESET PER MERCEDES BENZ W123

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 22:31 Makina , Tiranë

SHITET SARBATOR W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:31 Makina , Tiranë

Stopa te rinji w123

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 22:30 Makina , Tiranë

OFROHEN TE GJITHA pjeset per Mercedes w123 portobagzh

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Sht 15:40 Makina , Tiranë

Mercedes 240 nafte me dokumenta

6 000 EUR

24 Sht 15:47 Makina , Kukës

2 KAMIOCINA PA LETRA

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 16:48 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 240D

13 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 16:18 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Sht 11:04 Makina , Fier

Benz 123

4 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 16:11 Makina , Shkodër

Mercedes w123 Automat (Shitet ose nderrohet)

7 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 18:07 Makina , Korçë

shitet makina ne gjendje shum te mire

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 12:23 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 240 D Viti Prodhimit Fund 1979 2.4 Diesel

10 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:21 Makina , Korçë

W123 shitet

7 000 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Sht 17:50 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Sht 09:44 Makina , Tiranë

Benz

12 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 16:43 Makina , Tiranë

Benz

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 16:29 Makina , Tiranë

Mercedes-benz w 204 2009 220cdi naft manual

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 18:59 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 21:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w123

15 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 13:03 Dyqani Makina , Durrës

240 i restauruar Pa letra 300 000 leke i diskutueshem

260 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
26 Gush 20:59 Makina , Elbasan

E Clas Benzin-Gas

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 17:32 Makina , Korçë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 15:24 Makina , Korçë

Benz kamioncine 207D

3 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 01:36 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 240 benzin gas

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 23:22 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Gush 20:13 Makina , Malësi e Madhe

benz W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Gush 01:13 Makina , Dibër

MERCEDES BENZ W123 240D

15 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 10:03 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz 240 Nafte Manual Viti 1983

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 17:36 Makina , Tiranë

Mercede benc

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 10:39 Makina , Tiranë

Mercedes benz audi fiat golf bmw land rover

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 21:11 Makina , Korçë

Shitet Mercedes benz w123

10 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 21:32 Makina , Tiranë

Mercedez benz 240

6 000 EUR

09 Korr 19:02 Makina , Fier

OKAZION Shitet Mercedes Benz E 240

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 20:43 Makina , Tiranë

Mercedes benz evo 240 fiat golf audi range rover bmw

Viti: 1981
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Korr 23:43 Makina , Korçë

Shitet mercedes benz w123 300 d

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 18:16 Makina , Kucovë

Shite Mercedes-Benz 240D.

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Korr 15:19 Makina , Tiranë

Mercedes benz

Viti: 1981
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 22:47 Makina , Tiranë

SHITET MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Qer 10:07 Makina , Tiranë

Shitet 240

5 700 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 20:08 Makina , Fier

Shitet benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 13:19 Makina , Elbasan

Shitet W123

14 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 240 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione