Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Zafira ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Zafira ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Zafira te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 20:44 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vlorë

Opel zafira benzin gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:30 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shiten tasa origjinal zafira astra nr16

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:59 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira Okazionn

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira, viti 2001,4+1 , nafte,kamio manuale, Air

1 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:10 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira Cosmo viti 2011 1.7 cdti 110cv

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 13:03 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 1.9 Automat 2008 ❌Per pjes kembimi ❌

1 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 13:40 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Librazhd

Shitet urgjent 6+1 per pak dite .

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 08:27 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Korçë

Okazion Opel Zafira 1.9 TDCI...

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:24 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 1.9. Afte 6+1 Vende

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 14:27 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

OPEL ZAFIRA 2.2 gaz/benzine.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 07:43 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Opel Zafira 7 Vende 2009

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:46 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira 1.9 naftë

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 12:57 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

SHITET

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 19:53 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Zvicërr

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Qer 14:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Okazion Opel Zafira 1.6 Gaz/Benzine viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:34 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

Opel zafira 3800

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:08 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shifter Okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 15:33 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 2009 1.9 Eco Tech

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 16:19 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

OPEL ZAFIRA B ,1.9 CDTI , 2006 , PANORAMA

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 08:45 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Shitet Opel Zafira

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Qer 16:56 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

Shitet opel zafira

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:06 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Opel zafira

33 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 10:53 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Opel Zafira 2008 letra per 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 20:52 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 1.9 cdti

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 20:37 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Berat

Opel zafira 1.6 benzin-gas viti 2005

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 18:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

U shit✅Opel Zafira ����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 22:01 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Shitet Opel zafira automat Viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 09:35 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kukës

Opel Zafira 1.9 Cdti 7 Ulse pa dogann

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 17:14 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

SHITET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTË AUTOMAT

290 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Okazion!!!

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 06:10 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Okazion opel zafira automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 19:54 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

SHITET OPEL ZAFIRA

2 700 LEK

18 Maj 15:52 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

1650 euro super gjendje letrt per 1 vit te paguara

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 14:39 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

Opel zafira

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Maj 19:31 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel zafira

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 00:15 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

��������ZAFIRA AUTOMAT 1.9 NAFT��������

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Maj 20:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira B

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:19 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

shitet

1 000 EUR

08 Maj 12:58 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tepelenë

Opel zafira 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:56 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Shitet Opel Zafira

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 01:06 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 2005

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 00:49 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 1.9 nafte 6+1

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:05 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shitet Opel Zafira

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 02:30 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Opel zafira 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:30 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Berat

Opel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:17 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Korçë

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:24 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Opel zafira 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 07:26 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vlorë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 11:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMAT!! BENZINE 2.2 ME TE GJITHA LETRAT E SA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Gjej Opel Zafira në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Zafira të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Zafira nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Zafira ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Zafira ne MerrJep.al


Keni Opel Zafira që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione