Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 58
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1320
Alpina , 7
Artega , 4
Audi , 17363
BAIC , 1
Bentley , 8
BMW , 11930
Bugatti , 5
Buick , 11
Cadillac , 60
Chevrolet , 352
Chrysler , 391
Citroën , 2344
Corvette , 1
Dacia , 49
Daewoo , 79
Daihatsu , 93
DeTomaso , 1
Dodge , 123
Ferrari , 6
Fiat , 5124
Ford , 15004
GMC , 17
Great Wall , 11
Grecav , 4
Honda , 404
Hummer , 37
Hyundai , 1274
Infiniti , 7
Isuzu , 56
Jaguar , 492
Jeep , 709
Kia , 523
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 698
Land Rover , 3000
Landwind , 2
Lexus , 23
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 32
Maserati , 10
Maybach , 2
Mazda , 599
Mercedes-Benz , 70814
MG , 13
MINI , 528
Mitsubishi , 1381
Morgan , 1
Nissan , 2437
NSU , 4
Opel , 8245
Peugeot , 3214
Piaggio , 10
Porsche , 672
Renault , 4453
Rover , 239
Saab , 183
Seat , 1576
Škoda , 811
Smart , 559
Spyker , 1
Ssangyong , 173
Subaru , 75
Suzuki , 436
Tata , 14
Tesla , 2
Toyota , 5588
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 35137
Volvo , 1950
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:25
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo Xc60 ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

SHITUR

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 528 X-Drive

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 16:48
Linku:
Makina , Kurbin

Shitet Audi A4 S LINE 2.0 TDI QUATTRO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:51 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Makina , Fier

NAVARA,VITI 2013,2.5 NAFTE, AUTOMAT,

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2001 TEL 0693029029 DURRES

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 204

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz Look 2009

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris , 2008, manual, 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class automat 200

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Tiranë

����okazion Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 35TDI, VITI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A7 3X SLINE

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Ml 270 nafte automat viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47
Linku:
Makina , Durrës

BMW 320D xDrive E91 (Facelift)

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2002 TEL 0693029029 DURRES

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz CLS 320 CDI Facelift Avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE PANORAMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 Makina , Tiranë

Suzuki swift

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Krujë

Okazion vetem per pak dit 5.999€ padiskutueshem

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:45 Makina , Tiranë

Mercedes benz c 300

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Peugeot 207 1.4 Diesel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

X 5 automat super gjendje viti 2008 tel 0693029029

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2011, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

BENZ C KLAS 220 CDI BLUEFICIENCY, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen passat 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

AUDIA4

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Scenic

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz automat

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione