Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 61
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1455
Alpina , 7
Artega , 2
Audi , 19270
BAIC , 14
Bentley , 11
BMW , 12740
Bugatti , 6
Buick , 11
Cadillac , 65
Chevrolet , 381
Chrysler , 407
Citroën , 2492
Corvette , 1
Dacia , 58
Daewoo , 85
Daihatsu , 105
DeTomaso , 1
Dodge , 134
Ferrari , 6
Fiat , 5485
Ford , 15931
GMC , 20
Great Wall , 10
Grecav , 5
Honda , 436
Hummer , 41
Hyundai , 1356
Infiniti , 8
Isuzu , 61
Jaguar , 517
Jeep , 751
Kia , 542
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 735
Land Rover , 3229
Landwind , 2
Lexus , 22
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 30
Maserati , 10
Maybach , 2
Mazda , 647
Mercedes-Benz , 74872
MG , 13
MINI , 559
Mitsubishi , 1418
Morgan , 1
Nissan , 2608
NSU , 4
Opel , 8653
Peugeot , 3402
Piaggio , 13
Porsche , 752
Renault , 4748
Rover , 251
Saab , 187
Seat , 1707
Škoda , 884
Smart , 600
Spyker , 1
Ssangyong , 181
Subaru , 71
Suzuki , 472
Tata , 14
Tesla , 2
Toyota , 6206
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 37641
Volvo , 2227
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Kamioncine Citroen Jumper 2.2 TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:57
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.3 Automatike F1 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:05 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Durrës

Shitet A Class 150 benzine viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Shitet.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:05 Makina , Pogradec

OPEL MERIVA AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4, Viti 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Makina , Pogradec

VOLVO XC 60 2012 full extra

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 Naft

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Lezhë

shiko foton

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:04 Makina , Lezhë

Ford kuga ( ardhur nga Zvicra)

84 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

VW Sharan

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Vlorë

Vw Golf 6 Automatik 1.6 Nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

ford kuga

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

toyota rav 4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

mercedes benz

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Shitet Benzin /Gaz

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI V8 Quattro

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 535 XDrive M 3.0d ✅OKAZION✅

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE 2014

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:02 Dyqani Makina , Durrës

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:01 Dyqani Makina , Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE

32 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI Quattro

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Lungo 3.0 TDI Quattro

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:01 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMAT DSG FULL 2012 SHITET OSE NDERRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI Quattro

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 560 V8

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione