Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 78
Aixam , 49
Alfa Romeo , 1871
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 23286
BAIC , 18
Bentley , 16
BMW , 15833
Bugatti , 7
Buick , 16
Cadillac , 103
Chevrolet , 794
Chrysler , 614
Citroën , 3708
Corvette , 3
Dacia , 112
Daewoo , 202
Daihatsu , 183
DeTomaso , 1
Dodge , 207
Ferrari , 6
Fiat , 8737
Ford , 22065
GMC , 38
Great Wall , 28
Grecav , 7
Honda , 619
Hummer , 89
Hyundai , 2088
Infiniti , 33
Isuzu , 83
Jaguar , 711
Jeep , 1072
Kia , 845
KTM , 9
Lada , 7
Lancia , 1153
Land Rover , 4173
Landwind , 2
Lexus , 50
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 73
Maserati , 30
Maybach , 2
Mazda , 933
Mercedes-Benz , 85679
MG , 32
MINI , 988
Mitsubishi , 1975
Morgan , 1
Nissan , 3877
NSU , 4
Opel , 12156
Peugeot , 4971
Piaggio , 19
Pontiac , 2
Porsche , 1199
Proton , 1
Renault , 6674
Rover , 359
Saab , 215
Seat , 2324
Škoda , 1303
Smart , 2163
Spyker , 1
Ssangyong , 269
Subaru , 99
Suzuki , 783
Tata , 31
Tesla , 2
Toyota , 9360
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 45700
Volvo , 2699
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 18:44
Linku:
Makina , Tiranë

audi a6 s-line presige

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 21:49
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Q5 3.0TDI S-Line

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 12:10
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Jetta

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 22:56
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 740Md xDrive Individual

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 09:41 Makina , Fier

SHITET BMW X5 M-Packet

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.BENC.2013.NAFT.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.FORD.C.MAX.1.6.NAFT.2008.

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qashqai 2010 automat

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Durrës

�� OKAZION ��AUTOMAT NISSAN QASHQAI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Tiranë

BMW 320d automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Okazion Mercedes Benz ML 350 ne supergjendje

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Volvo S60

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:41 Makina , Krujë

VW GOLF 6 AUTOMAT 2011 i sapotarguar gjendje perfekte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Makina , Korçë

**SHITET B.KLAS AUTOMATIC 1.8 NAFTE VITI 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3X S-LINE 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 S-LINE QUATTRO 2.0 DIESEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.6 naft manual 6 marshe 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 benzine (Okazion)

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

⚜️SHITET AUDI A8 3.0 Nafte 2012⚜️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Wolsvagen cady automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 Diesel

14 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Kia soul vit 2011 1.6 naft kamje automat 143567 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Lancia ypsilon automat

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Sport 2012 full opsion 3.0 diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Makina , Fier

BMW X3 SPORT 2017 AUTOMAT 2.8İ TWİN TURBO

16 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde! Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:40 Makina , Durrës

⚜️SHITET Mercedes Benz E220 CDi 2011⚜️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Kavajë

Mercedes Benz Ml350 4Matic Amg

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione