Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Vectra ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Opel Vectra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Vectra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 15:15 Makina , Korçë

Opel Vectra 2001

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 143.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 140.000km. Mundesi nderrimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Opel Vecra 1.8 benzine behet 100% gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:51 Makina , Tiranë

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 140.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra! 130.000km! 1 pronar

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 140.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:46 Makina , Tiranë

2750€ Opel Vectra OKAZION! 140.000 km

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:39 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 18:05 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin/Gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin/Gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:25 Makina , Lushnjë

OPEL VECTRA BENZIN OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 20:43 Makina , Tiranë

Opel Vectra GTS

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:10 Makina , Përmet

shitet ose ndrohet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 11:07 Makina , Përmet

shitet ose ndrohet

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:08 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 23:08 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 14:07 Makina , Pogradec

Opel

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 12:44 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 18:10 Makina , Vlorë

Shitet gaz benzin

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Sht 08:46 Makina , Vlorë

Opel vectra 2008

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:04 Makina , Vlorë

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 10:51 Makina , Berat

OKAZION Benzine Gas

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:01 Makina , Korçë

Opel Manual Benzin Gaz

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 01:07 Makina , Tiranë

****SHITET Opel Vectra****

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
01 Sht 16:15 Makina , Berat

Opel vectra 1.9cdti

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 12:28 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet opel vectra

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 18:05 Makina , Tiranë

Shitet opel vectra automat

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 22:37 Makina , Lezhë

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 10:26 Makina , Tiranë

Opel vectra c. 2003. Nafte

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 17:10 Makina , Pogradec

Bezin gaz me letra t prera

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 00:28 Dyqani Makina , Durrës

Opel Vectra SW

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
15 Gush 07:42 Makina , Durrës

Shitet 1350 Euro Nuk Diskutohet

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 13:59 Makina , Korçë

Opel vectra 2006 automat

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 18:34 Makina , Librazhd

Opel vectra -OKAZION

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 10:34 Makina , Berat

Shitet Opel Vectra C 1.8 Benzin-Gas

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 11:11 Makina , Mallakastër

Shitet opel vectra

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 23:06 Makina , Tiranë

Opel vektra pa letra

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 12:12 Makina , Pogradec

Shitet

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 06:49 Makina , Tiranë

Opel Vectra Automatik 1.8 Benzine

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 16:33 Makina , Fier

Shitet opel vectra

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 16:26 Makina , Fier

Shitet opel vectra

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 12:17 Makina , Fier

Opel vectra

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 09:03 Makina , Fier

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 17:59 Makina , Tiranë

Opel vectra

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:49 Makina , Tiranë

Opel vectra

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:46 Makina , Tiranë

Opel vectra

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:08 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 21:32 Makina , Korçë

Opel vectra 2.0 automat

2 700 EUR


Gjej Opel Vectra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Vectra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Vectra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Vectra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Vectra ne MerrJep.al


Keni Opel Vectra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione