Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel korsa - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 393
Audi , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel korsa,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel korsa Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 09:41 Makina , Tiranë

Opel korsa 1.2 benxin super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 16:19 Makina , Fier

U shit flm merrjep

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:54 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 08:29 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 20:59 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 15:04 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 13:13 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:44 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 14:21 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 20:43 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 14:40 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 14:39 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 13:40 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 21:08 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 17:42 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 12:33 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 17:11 Makina , Fier

Okazion opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 13:13 Makina , Fier

Shitet opel korsa okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 21:15 Makina , Fier

Shitet opel korsa okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 17:15 Makina , Fier

Shitet opel korsa okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 08:57 Makina , Fier

Shitet opel korsa okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 21:31 Makina , Fier

Shitet opel korsa okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 17:14 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:16 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:12 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 20:08 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 19:40 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 13:57 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 13:02 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 16:09 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 16:29 Makina , Tiranë

Opel korsa 2008 1.4 benzin gaz super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 10:52 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 22:57 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 14:33 Makina , Tiranë

Opel Corsa

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 13:35 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 13:48 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 11:29 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 13:52 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 14:43 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 00:40 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 13:33 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 13:23 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 13:42 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 11:41 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 13:46 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 15:26 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 12:02 Makina , Gramsh

Shitet opel corsa

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 16:08 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 20:14 Makina , Fier

Shitet opel korsa

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel korsa | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione