portobagazh | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1378
Ford , 495
Audi , 421
Opel , 256
BMW , 135
Peugeot , 102
Renault , 72
Fiat , 32
Volvo , 27
Toyota , 23
Škoda , 18
Citroën , 18
Alfa Romeo , 17
Seat , 16
Nissan , 15
Lancia , 9
Mazda , 8
Kia , 6
Jaguar , 4
Chrysler , 3
Chevrolet , 3
Suzuki , 2
Cadillac , 1
Acura , 1
Saab , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe portobagazh,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj portobagazh Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:45 ,

Mercedes Benz 220 Automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 ,

vw golf 4 portobagazh

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:00 ,

Kerkohet Volvo E VJETER ( 740 760 940 960 850)

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:47 ,

C Class Avantgarde sw 2009, automat, 220 CDI, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 ,

�� C - Class 200 CDI ������

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

C CLASS 200 NAFTE AUTOMAT VITI 2009....

6 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 ,

Opel Astra H SW

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Audi a4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:51 Dyqani ,

BMW 320 STATION WAGON 2007 AUTO PENTA

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 Dyqani ,

Audi A4 AVANT 2007 2.0d AUTO PENTA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 Dyqani ,

VOLVO V50 2006 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:48 Dyqani ,

VOLVO V50 2007 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE I 2009 ME LETRA TE PRERA

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

Okazion Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

A Class Avantgarde Automat OKAZION

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Laprak

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 ,

MERCEDES C klas 200 CDI VITI 06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:54 ,

Audi A4 1.9 tdi 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Passat

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2007 PORTOBAGAZH ❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:27 Dyqani ,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 ,

MERCEDES BENZ E 220 super gjendje!!!

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

Benzin gas.1.6 motorr ecotec

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:34 ,

Mercedes C220 Avantgarde

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:23 ,

Shitet Benz E 220 CDI Portobagazh .

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:09 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

makina me qera 14 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:50 ,

Okazion qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:50 ,

makina me qera ditore

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:50 ,

Makine me Qera 14 € Dita

14 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:48 ,

volkswagen Golf V portobagazh Gaz benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw 2009, automat, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 ,

Shitet ose ndrrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Benz 203

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 ,

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 ,

PASAT 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

FORD 1.6 diezel 2009 Portobagazh ��super economic

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:18 ,

Golf V portobagazh

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 ,

Vovlo v70, mundesi nderrimi me motorr!

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

Shitet Audi A4 2006 2,7 vetem 3200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 ,

Peugeot 307

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:26 ,

Shes c klas portobagazh 2005 avant-garde full

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 20:51 ,

Shitet mercedes benz c class 220 automatike

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj portobagazh | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione