Gjej Makina të ndryshme në Shitje | Shesblej makina


Jeni duke kërkuar për makina në shitje? Gjej noftime për shesblej makina. Shiko njoftimet për makina nga markat më të njohura si BMW, Mercedes-Benz, Audi, Renault, Honda, Toyota, Fiat, dhe shumë të tjera në shitje. Kërko njoftime dhe gjej makinën ideale - shesblej makina.Sot 15:48 ,

��VW GOLF 6 1.6 Tdi 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:48 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:34 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Automatike

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Audi A3 1.9 TDI S-Line

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Toyota Rav4 2,2 D-CAT 4WD Executive Full!!!

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium Me Targa!!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:32 Dyqani ,

OKAZION!! BMW X6 3.0 xDrive Me Targa!!

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Okazion!! Hyundai SantaFe 2.2 CRDI Automatike

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI Full !!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Dyqani ,

Audi A3 TDI S-Line Automatike+F1

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Dyqani ,

Volkswagen Passat TDI Highline

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:07 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 17:06 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 16:56 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Opel corsa 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 02:13 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Fiesta Titanium 1.4 gaz/benzin

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 12:12 Dyqani ,

Mercedes - Benz E 350 AMG 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:12 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Mercedes - Benz C 300 AMG

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 22:54 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Audi A3 2.0 TDI Look S-Line 2008 Automatike

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 12:51 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Opel Corsa 2011 1.2 Edition

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 20:14 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Fiat Bravo Sport Turbo 1.4 Gaz/Benzin Full

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 13:58 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Fiat Grande Punto Automatike 1.3 MTJ 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 15:48 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Seat Ibiza 2011 TDI

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 22:09 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Mercedes - Benz B 180 CDI Sport

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 22:09 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 23:08 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Fiat Grande Punto 1.3 MTJ

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 17:25 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 12:48 ,

✔Ford Focus 2013✔

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 15:49 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Okazion!! Audi A4 2.0T

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Mar 19:44 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Volkswagen Golf TDI Sportline Full

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 00:19 ,

● Shitet Mercedes Benz C220 CDI●

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:23 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Peugeot 308 1.6 HDi Premium Full Panoramike

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 16:02 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Citroen C3 1.4 HDI 2008 Ne Gjendje Perfekte!

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 12:00 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Skoda Fabia 1.9 TDI Letrat te sapopaguara!

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:12 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Focus 1.8 TDCi 2,500€ Gjendje Perfekte!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 22:26 ,

✔Fort Focus 2013✔

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 14:41 ,

Golf5 GTSport Turbo&Supercharger 170hp (Fabrike)

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 21:07 ,

Mk5 1.4 GTSport Turbo&Supercharger 170HP

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 19:12 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Ford Fiesta 1.6 TDCi S 2008 Perfekte!

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 19:07 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Volkswagen Golf 1.9 TDI Fundi 2008 Perfekte!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Kërkoni makina të reja apo të përdorura në shitje? Gjej njoftime për shesblej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për shesblej makina.


Shesblej makina në shitje


Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për shesblej makina dhe gjej makinën ideale për ju. Shiko njoftimet për makina nga markat më të njohura BMW, Mercedes-Benz, Audi, Renault, Honda, Toyota, Fiat, Hyundai, Volkswagen, Alfa romeo, dhe shumëçka tjetër në shitje në GJithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të markës dhe modelit të makinës dhe gjej makinën ideale për ju - Shesblej makina.


Shit makina - Shesblej makina


Nëse keni makina të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Krijo njoftime për shesblej makina dhe gjej blerësit e interesuar.

Kërkime të ngjashme

Shesblej makina Shesblej makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione