Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automat ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 20589
VW Volkswagen , 10179
Audi , 6078
BMW , 3173
Toyota , 1777
Ford , 1681
Opel , 1495
Smart , 807
Fiat , 735
Citroën , 734
Land Rover , 670
Volvo , 615
Hyundai , 538
Nissan , 512
Peugeot , 508
Renault , 470
Seat , 281
Jeep , 207
Lancia , 205
Porsche , 179
Škoda , 168
Mitsubishi , 160
Chevrolet , 159
Kia , 158
Jaguar , 132
Honda , 131
MINI , 121
Mazda , 115
Daihatsu , 104
Suzuki , 95
Chrysler , 91
Alfa Romeo , 58
Saab , 51
Dodge , 41
Ssangyong , 40
Rover , 38
Acura , 23
Cadillac , 17
BAIC , 14
Hummer , 14
Subaru , 14
Lincoln , 9
Infiniti , 9
GMC , 8
Aixam , 6
Isuzu , 5
Lexus , 5
Alpina , 4
Dacia , 3
Maserati , 3
Daewoo , 3
Buick , 2
Corvette , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Zastava , 1
Ligier , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Tata , 1
KTM , 1

që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina automat dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat automat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 10:46
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Lancia Delta -1.6 nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32
Linku:
Makina , Tiranë

Seat Ibiza 2011 Automat 1.4

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

E350 2011 BENZIN GAZ

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2016-2.0 AUTOMAT-NAFTE

12 590 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
09 Nën 08:51
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Mercedes A 180 benzine automat 11 Zvicre

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:01 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 Automat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFT ZVICRA 2009 NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT LUXURY FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Fier

Fiat FREEMONT Automat

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA NDERROHET

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Makina , Tiranë

AUDI A6 SUPERCHARGER 3.0 BENZIN QUATRO

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

VW Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2007 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA CAMRY AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2014 NDERROHET

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes-Benz ML350 BlueTEC 4Matic

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Dyqani Makina , Durrës

BMW 520d M Package

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Dyqani Makina , Durrës

BMW X5 35d xDrive

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 08:59 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! E KLAS 220 CDI ELEGANCE VITI 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:59 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIN !! AUDI A4 AUTOMAT 2.0 NAFTE S LINE 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:59 Makina , Lushnjë

2008 C220 NAFTE AUTOMAT ZVICRA��

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

OPEL ANtara 2.0 NAFT AUTOMAT VITI 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:58 Dyqani Makina , Durrës

BMW X5 35d xDrive

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Dyqani Makina , Durrës

Audi A8L Marrix, 3.0 Nafte

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Volkswagen Tuguan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Tiguan

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:58 Dyqani Makina , Tiranë

SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ME 9 VENDE NDERROHET

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Dyqani Makina , Durrës

Audi Q5 Premium, 2.0 Benzine

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte 2007 ✅️ Automat✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 4.4 2015 Autobiography

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4 Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4 Matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Makina , Lushnjë

����2011 TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET RS5

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Makina , Korçë

ML 350

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Makina , Tiranë

GLK 250 AMG Line Viti 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:55 Makina , Tiranë

Shitet /Ndrohet Bmw serie 5

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Durrës

Passat cc

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT FULL 5 200EUR

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:55 Makina , Durrës

Ford Kuga 2013 naft 2.0 automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:55 Makina , Fier

Automat okazion me letra te prera

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:55 Makina , Lushnjë

��2010 PASSAT AUTOMAT FULL

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Evo Avangard 320 cdi viti 2008 automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina , Durrës

Audi a4

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina , Durrës

Mercedes-Benz ML350

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPERGJENDJE

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:54 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 VITI 2004 2 NAFTE AUTOMAT SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:53 Makina , Durrës

B.KLAS 1.8 NAFT VITI 2010 AUTOMAT

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:51 Makina , Lezhë

Mercedes C220 Blue Efficiency

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina automat në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina automat të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina automat , si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina automat me qera ditore, Makina automat me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine benzin gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina automat ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën benzin gaz tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina automat në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione