Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kosove - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 110
Audi , 107
Opel , 57
Ford , 52
Fiat , 29
Renault , 28
Peugeot , 24
Nissan , 21
Toyota , 20
Volvo , 20
Land Rover , 18
Citroën , 15
Škoda , 14
Seat , 13
Jeep , 12
Mitsubishi , 11
Kia , 9
Porsche , 8
Mazda , 7
Chrysler , 7
Chevrolet , 7
Dodge , 5
Suzuki , 4
Hyundai , 4
Rover , 4
Saab , 4
MINI , 3
Ssangyong , 3
Lincoln , 3
Smart , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Bentley , 2
Lancia , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kosove,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kosove Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:41 Makina , Kukës

Old Timer MG T Type 1971

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:35 Makina , Kukës

Volvo XC90

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:22 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:07 Makina , Kukës

Mercedes-benz

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 13:32 Makina , Kukës

Chervolet Captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 11:59 Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.4 Diesel D4 AWD Geartronic����

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 08:32 Makina , Tiranë

Shes Opel Astra J 1.4 2014. benzin Automatik 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 21:33 Makina , Tiranë

VW Sharan 2.0 TDI Me Partical Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:47 Makina , Tiranë

VW Sharan 2.0 TDI - EURO 4 - Me Partical - Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:05 Makina , Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:05 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Shkoda Yeti 2.0 Naftë, Automatik, 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Jaguar XF

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:45 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B CLASS 180 CDI 188.000KM 2009 PA DOGANE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 15:31 Makina , Kukës

Toyota Land Cruiser 100

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 19:46 Makina , Kukës

Shes Mercedes Benz E220 Anglez

7 600 EUR

14 Sht 16:01 Makina , Kukës

Shes Mercedes Benz E220 2014 anglez

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 14:36 Makina , Lezhë

Shes Veturen Hummer 3

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Sht 08:13 Makina , Durrës

Shitet volvo xc60 2021

41 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Sht 15:52 Makina , Kukës

Shes MercedesBenz 350 D 4Matic

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Sht 10:43 Makina , Kukës

Bmw - 420D - Luxury Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 15:57 Makina , Tiranë

Mercedes GL 63 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 11:24 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz GLE

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Sht 11:19 Makina , Kukës

Shes MercedesBenz 350 D 4Matic

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Sht 15:07 Makina , Durrës

Bmw 325i touring

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 22:42 Makina , Tiranë

Shes MercedesBenz 350 D 4Matic

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Sht 20:02 Makina , Durrës

SHITET OKAZION OPEL INSIGNIA

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 16:29 Makina , Tiranë

Shitet SUV Chevrolet Amerikan

11 111 111 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 21:38 Makina , Kukës

Shes Mercedes Benz c350 Amg Line 2010 anglez

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 21:33 Makina , Kukës

Shes Vw Passat 2015 B8 anglez 1.6 tdi

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 21:25 Makina , Kukës

Shes Audi A4 angleze 2009 Kosove

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 17:34 Makina , Shkodër

VW Pasat UK Reg

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 15:21 Makina , Kukës

Skoda vrs 184ps Automatik

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 18:32 Makina , Tropojë

Mercedes cls 350

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 23:22 Makina , Kukës

Nissan nv 200

3 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 16:24 Makina , Durrës

Shes Toyota Yaris 2008 1.3 Benzin

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:54 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:17 Makina , Durrës

Shes Toyota Yaris ( E sapo ardhur nga Gjermania)

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:09 Makina , Kukës

Shitet BMW X5

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 22:07 Makina , Tiranë

Shitet Tiguani Highline 2.0 Automatik

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 14:27 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.6b ardhur nga zvicra 160mije km

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 14:25 Makina , Tiranë

Mercedes A class 180 diesel nga gjermania

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 02:18 Makina , Kukës

Audi A3

8 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:04 Makina , Tiranë

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 10:43 Makina , Kukës

Cls 350 amg - gjendet kosove

15 500 EUR

01 Sht 18:03 Makina , Kukës

VW Golf GT 2.0 TDI 140 PS 6shpejtsi

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kosove | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kosove në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Kosove në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kosove në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • kosove në kategorinë Automjete
  • kosove në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Kosove në kategorinë Makina | Škoda | Fabia
  • kosove në kategorinë Makina | Jeep | Grand Cherokee
  • Kosove në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kosove në kategorinë Makina | Ford | Galaxy
  • Kosove në kategorinë Makina | BMW | X3 | X-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione