Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel zafira - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 3300
Audi , 130
BMW , 105
Ford , 72
Toyota , 53
Land Rover , 42
Fiat , 40
Volvo , 18
Peugeot , 17
Nissan , 11
Hyundai , 10
Mitsubishi , 10
Porsche , 10
Citroën , 9
Seat , 8
Renault , 7
Saab , 6
Smart , 6
Mazda , 5
Kia , 5
Škoda , 4
Chevrolet , 4
Hummer , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Jeep , 2
Subaru , 2
BAIC , 1
Cadillac , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:33
Linku:
Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION SOT E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 F10

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:01
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 350 Gaz - Benzin Look AMG

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:53
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:26 Makina , Tiranë

URGJENT GOLF 7 BMT FULL - OKAZION SUPER GJENDJE!!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

Audi A6 Benize+Gaz

5 999 EUR

Sot 23:20 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full Option

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:20 Makina , Tiranë

Audi a6 look rs 2017 OKAZION

13 800 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:03 Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA 1.8 BENZIN GAZ

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d M5 Performance Full Option -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:34 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet audi a4 2.0 tdi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 4Matic Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:47 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:47 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:47 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:47 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:47 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:45 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 3.6

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:41 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Makina , Tiranë

VW Caddy 1.9 nafte 2010

6 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION SOT E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI ����

7 400 EUR

Sot 21:31 Makina , Tiranë

Shitet Opel Zafira

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

3 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:29 Makina , Durrës

�� GOLF 5 2.0 NAFTE 2006 ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:29 Makina , Durrës

♨️ VW GOLF 6 AUTOMAT 2.0 TDI ♨️ ��OKAZION PAK DIT��

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:26 Makina , Korçë

C180 KOMPRESOR BENZIN MODEL FACELIFT ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:26 Makina , Korçë

CADDY 1.4 BENZIN ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:21 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 NAFT 4x4 2007 FULL OPSION

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Makina , Durrës

Opel zafira

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:14 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:12 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:11 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi coupe viti 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:10 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Golf 7 full Option 2.0 diezel viti 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes S 550L Benzin Gaz 2010

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Audi S8 Fabrike Gjendja 10/10 !

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750Li 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750 Li 2009 me letra Mundesi Nderrimi!

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Durrës

Bmw Z4 M40i viti 2021 Mundesi Nderrimi !

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:10 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 NAFT 2013 S-LINE FULL OPSION

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione