Mercedez Benz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 7766
Audi , 31
BMW , 19
Ford , 9
Toyota , 6
Ssangyong , 6
Fiat , 5
Honda , 5
Renault , 5
Chrysler , 4
Citroën , 4
Peugeot , 4
Smart , 4
Acura , 3
Opel , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Artega , 2
Jeep , 2
Bentley , 2
Buick , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Volvo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez Benz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:24
Linku:
,

Benz E220 Evo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16
Linku:
,

Okazion Shitet Mercedez Benz C Class 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47
Linku:
,

Mercedez B 200 diesel viti 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:46
Linku:
,

Mercedez Benz B class 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:14 ,

Reno Clio 1.4 Benzin Viti 2001 Manuale Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:11 ,

Mercedez Benz C 220 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:08 ,

Mercedez Benz C Klas 1.8 Kompresor

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:04 ,

MERCEDEZ E 220 AUTOMAT 2005 /NDERRIM

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

Mercedez Benz S-550

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:50 ,

Mercedez C280 V6 benzin/gaz 2007 188 mij km!!!

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:45 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor me impjant gazi❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:33 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:32 ,

Mercedez-Benz E280 CDI Automate Look Evo 4500Euro

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:31 ,

Mercedez Benz S500 benzine gaz 2006 Full 12900 Euro

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 ,

Mercedez-Benz ML 270 CDI Letra Te Paguara 3200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 ,

Shitet Mercedez Benz c220 Timon Anglez

2 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:13 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 21:47 ,

Mercedez Benz Evo 2008 Me Dogan Okazioon 3990

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:47 ,

Mercedez Benz EVO 2009 Me Dogan Sapo Ardhur Okazioon

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

CLS 350 GAZ+BENZINE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E350 Avantgarde

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Dyqani ,

Shitet merdedes benz eleganc C 220 cdi.

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Dyqani ,

Shitet merdedes benz Avangart C 220 cdi Blueficen

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Dyqani ,

⛔️��U Shit⛔️��

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

Mercedez Benz E Class 270 CDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:06 ,

����ML 320 Bluetec ��

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

Shitet fuoristradë Benz-mercedez ngjyre gri.

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:06 ,

!Okazion! Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

OKAZION SPRINTER 515

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:29 ,

shitet 2.7

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:20 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI EVO Avantgarde Full Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:57 ,

Shitet mercedez benz sprinter 209

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:50 ,

Mercedez benz 2.7 Evo

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:49 ,

Hyundai ���� i 10

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:45 ,

E CLASS 220 AUTOMAT NAFTE VITI 2001...SUPER GJENDJE

7 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35 ,

MERCEDEZ BENZ A160 AUTOMAT BENZIN-GAZ ... OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:31 ,

MERCEDEZ BENZ E280 CDI 4 MATIK AUTOMAT

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

MERCEDEZ BENZ E200 AUTOMAT VITI 2011 ... OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

MERCEDEZ BENZ C220 2005 MOTOR EVO 2005 AUTOMATIKE... OKAZION

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Dyqani ,

MAKINA ME QERA TIPE TE NDRYSHME DUKE FILLUAR NGA 1500 LEKE

1 500 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:17 ,

Mercedez Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

Shitet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 ,

Shitet Mercedez-Benz 220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:18 ,

Okazion Benz 202

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez Benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione