Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motor - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 4212
VW Volkswagen , 3065
Audi , 1376
Ford , 1341
Opel , 1060
BMW , 1022
Toyota , 726
Fiat , 573
Renault , 465
Peugeot , 436
Nissan , 303
Land Rover , 294
Citroën , 279
Smart , 211
Mitsubishi , 195
Seat , 188
Hyundai , 188
Volvo , 145
Jeep , 121
Škoda , 120
Alfa Romeo , 118
Chevrolet , 105
Mazda , 95
Lancia , 92
Kia , 72
Suzuki , 70
Ssangyong , 60
Chrysler , 53
Honda , 52
Jaguar , 49
Porsche , 49
MINI , 47
Daewoo , 34
Rover , 30
Saab , 30
Dodge , 25
Cadillac , 17
Daihatsu , 13
Subaru , 11
Maserati , 9
Lincoln , 9
Acura , 8
MG , 8
GMC , 7
Piaggio , 7
Dacia , 6
Isuzu , 5
Infiniti , 5
Tata , 5
Hummer , 4
Lexus , 4
TVR , 2
BAIC , 2
Tesla , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Alpina , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj motor Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:20
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:00
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Nissan Qashqai 2.0 diesel ardhur nga Zvicra

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:06
Linku:
Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf VIII

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 23:53 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:52 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:52 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:50 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:49 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:49 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:48 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:44 Makina , Elbasan

Golf 6 TDI Automat 7g 1.6 nafte sapo ardhur nga Zvicra!����

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:06 Makina , Tiranë

Toyota Verso Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 Makina , Tiranë

OKAZION 350 E CLAS 8900

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:51 Makina , Korçë

Kamioncine Sprinter 515 Automat Me Tahograf

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

OKAZION TOYOTA RAV4 KAMBIO AUTOMAT FULL OPTION

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ANTARA KAMBIO AUTOMAT 140000KM ORIGJINALE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:27 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

Shitet! Mercedes Benz Viti 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VARIANT*OKAZION-06

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL KEYLESS GO FULL -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 HSE DYNAMIC DESIGNO

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 200d BluEFICENCY AVANTGARDE PANORAMA FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

Benz 211

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

Okazion

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

Mitsubishi-Dongfeng

13 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:17 Makina , Korçë

Toyota Land Cruiser

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

������SHES 3200€MAKIN������OKAZION������

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe

105 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe

105 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 Makina , Durrës

Okazion Jeep 2.4Benzin Gaz Super Ekonomik

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:17 Makina , Durrës

Okazion Fiesta 1.4 Benzin Gas

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A5 2.0TDI Quattro Full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:16 Makina , Gjirokastër

Ford fiesta 5P,viti fund 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

OKAZION

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI A8 VITI 2014 FULL 3.0 BENZINE

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530i Benzine Gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:15 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Makina , Fier

Nissan Qashqai

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2012 M pack automat

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

Tiguan Automat 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Makina , Korçë

Okazion Benz C220

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

Mercedes E 250 bluetec 4matic 2015

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:13 Makina , Tiranë

Bmw 320d M pack

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Makina , Elbasan

Benz cklas 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Makina , Tiranë

Seat Alte motor 1.4 i thjeshte. Benzin -Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione