Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2.0 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 17408
Mercedes-Benz , 12643
Audi , 10290
Ford , 4513
BMW , 4409
Opel , 2705
Toyota , 2189
Nissan , 1194
Peugeot , 1168
Land Rover , 1155
Fiat , 1139
Renault , 1072
Volvo , 1051
Hyundai , 829
Citroën , 815
Seat , 583
Mazda , 448
Mitsubishi , 384
Alfa Romeo , 303
Škoda , 289
Kia , 280
Chevrolet , 280
Smart , 278
Jeep , 273
Jaguar , 235
Lancia , 227
Suzuki , 162
Honda , 134
Porsche , 133
Dodge , 126
Chrysler , 119
MINI , 96
Ssangyong , 80
Rover , 78
Subaru , 48
Saab , 45
Acura , 37
Daihatsu , 22
Lincoln , 20
Dacia , 15
Daewoo , 15
Cadillac , 13
MG , 13
Infiniti , 12
Isuzu , 11
Tata , 11
Hummer , 10
Aixam , 9
Maserati , 8
Piaggio , 8
Zastava , 7
Alpina , 7
GMC , 7
Lexus , 7
Yugo , 6
BAIC , 5
UAZ , 5
Ferrari , 5
TVR , 3
Bugatti , 3
Trabant , 3
Bentley , 3
KTM , 3
Tesla , 2
Buick , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Landwind , 1
Corvette , 1
Morgan , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.0,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2.0 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 13:46
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d Europe Masazh/Dyert me thithje

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:21
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES BENZ S-350 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 01:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 328i TwinPowerTurbo 245ps

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:06
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:22 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Audi A7 Tdi look Rs origjinal

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 Makina , Durrës

C KLAS, 180 CDI, VITI 2011, FACELIFT, AUTOMATIK,

10 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:16 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 ME 2 DHOMA

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Makina , Fier

Ford fiesta titanium

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:59 Makina , Durrës

Passat CC 2.0 T

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:59 Makina , Lushnjë

��W203 AUTOMAT 200 NAFTE 2005��

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

BENZ C CLASS 220 NAFT EVO VITI FUNDI 2004 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

Golf 5 gt 170 hp

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Makina , Lushnjë

��A180 CDI NAFTE 2007 AUTOMAT��

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Makina , Tiranë

Mercedez Benz E 200

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

BMW X5 2015

27 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:48 Makina , Fier

AUDI Q5 S LINE VITI 2013 BENZIN

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN 3.0 ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:47 Makina , Fier

VW Jetta 2.0 Nafte Viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Fier

BMW SERIA 3 318 nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:44 Makina , Tiranë

Golf 6 gtd automat 2013 !!!!!

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:44 Makina , Tiranë

VW Jetta 2.0 TDI Bluemotion Premium!

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Golf 6 GTI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:41 Makina , Durrës

Golf Variant

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

JETTA 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:38 Makina , Vlorë

Polo 1.4 nafte

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Mondeo 2.0 NAFT automat viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Shitet Golf VII 2 tdi 2014 117,000Km i Sapotarguar!!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:35 Makina , Pogradec

�� Chevrolet Captiva e sapoardhur nga jashte me letra !

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

�� Chevrolet Captiva e sapoardhur nga jashte me letra prera✅

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 TSI AUTOMAT VITI 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 Makina , Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.0 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2.0 2.0 2.0 2.0 benzin 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione