Volkswagen tiguan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 192
BMW , 157
Ford , 135
Toyota , 60
Fiat , 52
Opel , 42
Nissan , 28
Renault , 26
Peugeot , 24
Citroën , 23
Land Rover , 19
Mitsubishi , 19
Smart , 17
Volvo , 14
Porsche , 11
Mazda , 10
MINI , 9
Seat , 9
Hyundai , 9
Honda , 9
Lancia , 9
Jeep , 8
Jaguar , 7
Chevrolet , 6
Suzuki , 4
Chrysler , 3
Škoda , 3
Dodge , 3
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volkswagen tiguan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volkswagen tiguan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:40
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:08
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00
Linku:
,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 22:56
Linku:
,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 10:16 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

AUDI A6 QUATTRO

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:14 ,

MERCEDES BENZ C220CDI ///SPORT EDITION

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:08 ,

Shitet VW Polo 1.4 Automatike Viti 2008 ����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Mercedes C200 Kompressor 2005 , Benzine+GAZ ⛽️

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 ,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

❌OKAZION❌Mercedes Benz C220 dizel 2008 W204 automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:01 ,

Shes Toyota Yaris 1.4 Nafte d4d perfekte 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Dyqani ,

VOLKSWAGEN TIGUAN 2,0 Tdi 4X4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Smart ���� Automatike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4X4 Viti 2012

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Opel ���� Meriava

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:50 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

MB E550 4Matic Benzin Gaz

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 ,

❌VW TIGUAN 2.0 NAFTE ~ VITI 2014 ~ AUTOMATIKE ❌

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 ,

Vplswagen Caddy

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

����Golf 4 vit prodhimi 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Golf 6 GTI Fabrike 2012 Automatike

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz ML 320

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

C-Class 220 Dissel Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Ford C-Max 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:34 ,

Mercedes Benc C 230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Dyqani ,

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT "PANORAME"

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:31 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 ,

MAZDA CX5

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

Fiat Bravo EURO5 1.6 nafte 7 MARSHE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

BMW X5

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volkswagen tiguan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione