Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina pa letra - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 239
Ford , 183
Audi , 178
Fiat , 112
Opel , 89
Land Rover , 76
Renault , 52
Mitsubishi , 50
Nissan , 47
Toyota , 44
Peugeot , 40
Smart , 26
Jeep , 26
Citroën , 24
Alfa Romeo , 22
Seat , 20
Volvo , 15
Honda , 14
Mazda , 13
Chrysler , 13
Jaguar , 10
Suzuki , 9
Hyundai , 8
Lancia , 8
Chevrolet , 8
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Porsche , 5
Daewoo , 4
Isuzu , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
Rover , 3
Lada , 2
Buick , 2
Acura , 2
Saab , 2
Daihatsu , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina pa letra,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina pa letra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:23 Makina , Tiranë

VW Polo 9N 2005 Luk Sport GTI , 2700 Euro i diskutueshem!

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel / Manuale / Viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Chevrolet Matiz 800 Benzine / Manuale

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:16 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:49 Makina , Elbasan

Bmw 528I

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:18 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 Makina , Durrës

Shite Mercedes-Benz E280 4Matic

6 999 EUR

Online
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Audi A7 2012 Matrix

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA PER PJESE KEMBIMI

Sot 14:54 Makina , Korçë

Shitet golf 4 1.6 benzine+gas

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Makina , Shkodër

AUDI A8 4.2 DIESEL

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 Makina , Shkodër

OKAZION GOLF 5 - NAFTE MOTORR 1.9 - VITI 2006 MANUAL

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 13:45 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6 Naft,,Viti 2006,,Manuale

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Okazjon

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:46 Makina , Vlorë

Shitet Audi Q5

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Makina , Vlorë

FORD FIESTA OKAZION ❗️❗️❗️

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:35 Makina , Durrës

OKAZION!!! Makine private!!! Toyota Rav4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Smart Center

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

OKAZION 2015 BMW 3 SERIES F30 110KM

139 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:00 Makina , Shkodër

SHITET

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

SHITET ** MERCEDEZ BENZ ** ""C /CLASS""""

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:47 Makina , Durrës

C class

13 198 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Shitet i disk Mercedes Benz E-270Cdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:39 Makina , Tiranë

OKAZION ML350 CDI 2010 FULL OPSION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Makina , Elbasan

�� Bmw 528i M ��

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Makina , Durrës

M-Benz GL350 Bluetec Pa Luks Letra Sapopaguara ������������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina , Fier

“OKAZION” Ml280 Look AMG fabrike.

6 999 EUR

Dje 21:01 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:49 Makina , Fier

Mercedes Benz W123 - 240 Naft - 0692173353

1 200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:39 Makina , Durrës

SHITET C class i 2012

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina , Berat

shitet w 124

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:30 Makina , Elbasan

Shitet 530i benzin gaz gjendje super 8800 euro i disk

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz ML-350

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c class w204

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 23:40 Makina , Tiranë

C class w204

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:21 Makina , Elbasan

Ford S-Max Viti 2010 2.0 Naft Manual(Sapo ardhur ����)

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:15 Makina , Elbasan

BMW 2.0 Nafte Automat Viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:39 Makina , Durrës

BMW SERIA 7 740 Li DIPLOMATIC ������������

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:26 Makina , Tiranë

SHITEN 2 MERCEDES BENZ W123 240D

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Maj 12:20 Makina , Durrës

OKAZION!! EVO 2008 Avandgard

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina pa letra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione