Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bicikleta - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
Opel , 7
BMW , 6
Acura , 6
Toyota , 4
TVR , 3
Hummer , 2
Smart , 2
Ford , 2
MINI , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikleta,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bicikleta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:57 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:56 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

Bmw X3 xdrive Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 Makina , Tiranë

Bmw X3 Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:11 Makina , Tiranë

��OKAZJOON! BMW X1 2.0 VP 2011��

6 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:11 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 11:04 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 09:31 Makina , Durrës

Shitet opel corsa 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 12:02 Makina , Tiranë

OKAZJON RENO MODUS 1.6 B 2010 (CH)

1 840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

OKAZION opel 2007 3600 €

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:34 Makina , Tiranë

OKAZION shitet Opel 2007/3600 €

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:16 Makina , Tiranë

Jeep Benzin Gaz 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 13:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTI

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Smart te ndryshem

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 18:23 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:58 Makina , Durrës

Opel Astra 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:37 Makina , Tiranë

Ford Focus 2011 AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:51 Makina , Durrës

shitet slk cabrio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 11:13 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Thema 3.O Nafte 7900 Euro

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:23 Makina , Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:48 Makina , Vlorë

SANTANA PS - 10 2.8 NAFTE 2008 7,500 EURO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 15:50 Makina , Vlorë

FURGON FIAT SCUDO 8+1 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 15:40 Makina , Vlorë

GOLF 6 .14 BENZIN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 13:01 Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Tet 18:09 Makina , Durrës

C200 kompressor gaz/benzine

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 10:17 Makina , Tiranë

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 21:02 Makina , Lushnjë

Biciklata takut

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 18:46 Makina , Tiranë

Shitet Audi A8 L Presidenciale 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 00:25 Makina , Tiranë

Shitet

70 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 12:05 Makina , Fier

bicikleta ne shitje

7 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 10:06 Makina , Korçë

seat leon

3 600 EUR

19 Shk 16:57 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2012

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 13:02 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C220

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:22 Makina , Durrës

Shiten okazion palester

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 11:57 Makina , Fier

MTB 26 inch €30

30 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 10:50 Makina , Has

Shitet biciklet

750 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 13:30 Makina , Vlorë

Bicikleta

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:29 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 15:47 Makina , Tiranë

Biciklete okazion

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bicikleta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione