Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kasetofon - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 461
Audi , 230
Opel , 191
Fiat , 142
Toyota , 108
Renault , 107
BMW , 104
Smart , 77
Peugeot , 65
Nissan , 56
Citroën , 44
Seat , 32
Škoda , 29
Alfa Romeo , 24
Land Rover , 22
Kia , 20
Hyundai , 20
Mitsubishi , 20
Lancia , 19
Volvo , 18
Mazda , 16
Chevrolet , 16
Chrysler , 7
Suzuki , 7
Ssangyong , 7
Honda , 7
Jeep , 6
MINI , 5
Dacia , 5
Porsche , 5
Rover , 4
Dodge , 4
Daihatsu , 4
Acura , 3
Cadillac , 2
Saab , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Jaguar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kasetofon,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kasetofon Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:19 Makina , Korçë

��Mercedes A160 Manuale 1.6 Benzine 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:09 Makina , Berat

✅��Peugeot 206CC Manuale 1.6 Gaz+Benzine 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:25 Makina , Lushnjë

Peugeot Automatike 3008 1.6 Nafte Viti 2011

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:22 Makina , Shkodër

✅Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Korçë

Mitsubishi L200 Me Karroceri+Kupole 4x4 2.4 Nafte Automatike

22 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

✅��Peugeot 206CC Manuale 1.6 Gaz+Benzine 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:37 Makina , Tiranë

Shitet Benz me portobagazh w203

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:03 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.6 Benzin Automat e 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 TDI 2012 AUTOMAT!!!

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:24 Makina , Tiranë

SMART BRABUS

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

Okazion Opel Astra H benzin gaz fabrike

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Makina , Vlorë

AUDI A3

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:00 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 Titanium

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

Vw polo 1.0 B Gaz viti 2000

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:24 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! HYUNDAI AVANTE 1.6 LPI HYBRID 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:21 Makina , Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra 2024

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:12 Makina , Elbasan

Shitet Okazion!!!

10 EUR

Dje 09:26 Makina , Tiranë

����SUPER OKAZION!FORD ESCAPE 2.5 BENZIN/GAZ AUTOMAT VIT-11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:54 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 05:48 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 5 plus 1.4 Benzin 2007 Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:46 Makina , Durrës

Hyundai Sonata 2015

10 000 EUR

28 Nën 21:20 Makina , Pogradec

Mercedes Benz c-class evo

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 21:19 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E-Class

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 20:13 Makina , Fier

Peugeot 206 S16 Gaz/Benzin SPORTIVE��❤️‍��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 19:27 Makina , Tiranë

����GOLF 5����

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:07 Makina , Durrës

Okazion

4 400 EUR

28 Nën 12:55 Makina , Tiranë

B CLASS 2009 AUTOMATIKE

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 11:10 Makina , Durrës

Ford focus

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 21:50 Makina , Vlorë

✅ AUDI A3 ✅

1 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 20:34 Makina , Kavajë

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte, 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 17:45 Dyqani Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 17:44 Dyqani Makina , Shkodër

Shitet Polo 1.4 nafte teper ekonomike Shkoder 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 16:23 Makina , Korçë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 16:22 Makina , Korçë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 14:49 Makina , Tiranë

Volvo s60 automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 03:07 Makina , Durrës

Audi A3

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 19:24 Makina , Pogradec

E Clas 220 Automat 6800€

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:26 Makina , Pogradec

Audi A3 Quattro 2.0

7 700 EUR

26 Nën 14:40 Dyqani Makina , Durrës

Benz c class evo atomat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Nën 19:40 Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 19:04 Makina , Tiranë

ford fokus 1.8 naft Tdi injektor pomp mekanike

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 08:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Diesel w124

2 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 07:59 Makina , Tiranë

golf 6. 1.6 naft 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 21:04 Makina , Tiranë

Fiat bravo T-Jet 150 hp

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 20:22 Makina , Lushnjë

SHITET C CLASS 180

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 09:48 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Exclusive

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:07 Makina , Tiranë

golf 4 super gjendje 1.9 naft

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 12:03 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 21:17 Makina , Tiranë

Shes Volkswagen Cadyy

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kasetofon | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione